Aile Planlaması Spiral ve geçmeyen ağrı

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Ozlem1761

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2019
5
0
32
Arkadaşlar ben ayın 17 de spiral taktırdım adetimin 5. Günü takıldı bende ara ara kanama ve ağrı oluyor kanama lekelenme şeklinde ağrı ise bir var bir yok ama arada şidetli ağrı oluyor
Spiral olan arkadaşlar sizin ilk zamanlar nasıldı ne zaman ağrınız geçti dr gitmelimiyim

spiral kayınca çok ağrı yapıyor ve eğer kaydıysa dış gebelige neden olabilir bi yakınım yaşadı bunu ordan biliyorum bi baktirin isterseniz kayma filan olmasın

Evet ilk zamanlar lekelenme ani kasik agrilari olmasi normal,benim 6 ay oldu 2 aydır lekelenme çoğaldı,pazartesi dr.randevu aldım

Evet ilk zamanlar lekelenme ani kasik agrilari olmasi normal,benim 6 ay oldu 2 aydır lekelenme çoğaldı,pazartesi dr.randevu aldım
Ağrı git gide çoğalıyor kanama arada ufak parça şeklinde gelmeye başladı ağrı kesicide hafifletiyor benim randevum ayın 13
Sizin ağrınız ne kadar sürdü peki

Ağrı git gide çoğalıyor kanama arada ufak parça şeklinde gelmeye başladı ağrı kesicide hafifletiyor benim randevum ayın 13
Sizin ağrınız ne kadar sürdü peki
Benim ilk 2-3 ay ara ara kasik agrilarim oldu kramp tarzı lekelenmeler kesilmişti artik ama bu ay adetim bitti lele leke geliyor yine ve bu ay 8 gun surdu,ilk aylar 9-10 gun sürüyordu daha sonra 5 güne düstü ama son adetim uzun surdu bakalim pazertesi belli olacak.

Gittinizmi acaba

Doktora gittim doğum kontrol hapı verdi Bu seni düzene sokar dedi ama halen devam ediyor kanamam ilaç bitince tekrar gidicem bakalım bu sefer ne diyecek ağrım eskisi gibi değil ama kanama durmuyor spiral de yerinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…