Aile Planlaması Spiral takindim ama..

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Ask933

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2018
1.333
1.044
Arkadaslar merhaba. 2 sene once dogum sinrasi spiral takindim. 3ay falan sonrası kaydigi icin geri cikarttilar.o nedenle pek hatirlayamiyorum takininca neler yaşadığımi... Yakin zamanda yine takindim 1 hafta oluyor. Karnimda tuhaf bi agri adet agrisi gecmedi hala . Ayrica kanamam da devam ediyor ha birde afedersiniz iliski siradinda karnimin icinde sanki baski basinc hissediyorum hani soyle tarif edeyim iliskisirasinda çişiniz gekince bi karinda baski hissi olur yaniylr bir his. Bunlar doğal mi yani olur mu böyle ve ne zaman gecer benim gibi gevirenler varmi bu süreci.

Ha birde arkadaslar spiral varken spor yaptiniz mi zorlandığınız hareketler yada riskli durumlar varmi

benim de spiralim var haziranda hormonlu olanından taktırdım 1 hafta çok şiddetli sancı, baskı, şişkinlik ve batma hissettim adetim gelince birden rahatladım sonra şikayetlerim kademeli olarak azaldı spor mekik ağırlık falan etkilemiyor sanki yokmuş gibi ama karnımın alt kısmına dışarıdan fazla baskı olursa sancı giriyor bu arada bekarım çocuğum yok

Hor
Hormonlu olunca adet az mı oluyor,bende 3cay önce normal spiral taktirdim ama cok uzun ve yoğun oluyor adet birde fiyatı nedir acaba

Hor

Hormonlu olunca adet az mı oluyor,bende 3cay önce normal spiral taktirdim ama cok uzun ve yoğun oluyor adet birde fiyatı nedir acaba
5 ay oldu kanamamı çok azalttı 6 saatte 3 damla anca geliyor ama katı bir akıntı yapıyor yani mutlaka geliyor ama her ay daha da az geliyor. ben kanamam çok diye (aslında değil) rapor çıkarttırdım özel hastaneye 50 lira poliklinik ücreti o raporla eczaneden mirena spiral 40 lira, hastaneye taktırması 60 lira hepsi bu tabi raporsuz spiral fiyatı 350 mi ne

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…