Jinekoloji Spiral sonrası süreç

bellovito

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2021
59
69
Kızlar merhabalar. Bu konuda hiçbir bilgim ve tecrübem olmadığı için size danışmak istiyorum. Tam 1 hafta evvel spiral taktırdım. Adetimin 2. Günüydü. Bugün adetim azalarak bitti kahverengi lekelenmelerle ama sarı, sümüksü ve koyu kıvamlı bir akıntı geliyor hala. Normal mi? Yoksa enfeksiyon falan mı kaptım ben spiral yüzünden. Koku falan yok. Antibiyotik kullanmam gerekirse emziriyorum diye korkuyorum. Kesemem memeden kızım daha 11 aylık. Herkese sevgilerimi gönderiyorum.

Sprial taktıran hala var mı ya? Kayıyor iki de bi, kaç kişi sprial ile hamile kaldı, enfeksiyon da yapıyor,

Şu kocalarınızı bu kadar şımartmayın, taksınlar bi zahmet condom😒

Sprial taktıran hala var mı ya? Kayıyor iki de bi, kaç kişi sprial ile hamile kaldı, enfeksiyon da yapıyor,

Şu kocalarınızı bu kadar şımartmayın, taksınlar bi zahmet condom😒
Kondom da kullanıyoruz zaten. Ama riske atamam yırtıldı mı kaçtı mı? Ertesi gün hapı falan da kullanamam emziriyorum. Bebeğim çok küçük riske atamam hamile kalamam şuan 😀

Bakır spiral mi ,hormonlu mu taktirdiniz? Hormonlu ilkn3_5 ay uzayan lekeler yapabiliyor ama aylık kanamaları çok azaltıyor ya da kesiyor. Bakır spiral yıllar önce kullanmıştım adetlerimi çok yogunlastirmisti demir eksikliği oluştu o yüzden çıkarttım.Bakir spiral hormonlu spiral kadar leke yapmıyor ama.Kontrole çağırıyorlar zaten o zaman danışın bence durumunuzu.

X