Aile Planlaması spiral bel agrısı yaparmı

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

mTaze

ömer ve betül vee hasanmertin annesi
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2008
1.019
2
arkadaşlar ben bundan 2.5 yıl önce taktırdım spirali ancak ozamandan beridir bi bel agrısı var bende acaba spiralden dolayı olabilirmi

evet olabilir tabi ki,bende de ağrı yapıyor malesef

artık karar verdim zaten önümüzdeki ay adet olur olmaz gidip çıkarttırıcam belki bu bel agrısından kurtulurum bakalım bundanmıymış ögrenmiş olurum ozaman

Bende bel ağrısı yaşıyorum ama hiç düşünmemiştim spıralden olabileceğini olabilir mi?

merhaba arkadaşlar bende de spiral var 1.5 yıl oldu taktıralı senede 1kontrol dedi dr. çok şükür herşey normal. sanırım iyi ellerin takması lazım. takılırken ağrılardan bahsetmişlerdi. burdan isim vermenin sakıncası yoksa istanbuldayım isim de verebilirim.

ben çıkartttım arkadaşlar ve bel agrılarım biraz daha azaldı buseferde hamile kalmasam diyorum eşim korunmayı istemiyo çünkü bide düzensizlik yaparmı acaba çıktıktan sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…