spice hotelll

bende çok merak ediyorum o oteli balayı için düşünüyorum ama nasıldır hiç bilmiyorum

24 Kasımda evlendiğimiz için balayına gidememiştik. Biz de ancak kısmet olursa bu yaz geç balayı-ilk yaz tatili olarak Spice Hoteli seçtik. Çok yakın bir akrabamız tur şirketi acentesi. İstediğimiz özelliklerde birkaç otel arasından Spice Hotel'i tavsiye etti. Malum işleri gereği neredeyse tüm oteller ve hizmetleri hakkında bilgi sahibi oluyorlar. Bilir kişi öncülüğünde tatilimizi aldık. Yanlış tercih yapmamıza izin verilmeyeceğinden son derece eminim açıkcası.Herkese iyi tatiller şimdiden.

bizde eylülde gittik balayı için sırf yabancı doluydu servis yavaştı yemekler hep aynı tarz çokta tatlarını beğenmedim açıkcası kahvaltı erken gitcen bitiyor kndimi balayı ifti gibi hisstmedm daha farklı bekliyordum ortam güsel aktiviteler falan çok deniz bulanıktı genelde havuza girdik odalar beklediğim güsellikte değildi ne bilemyim kafamda çok büyüttüm sanırım bide balayı çifti olduğumuz için biraz ilgi bekledk ama yoktu temizlik iyidi

valla erken rezervasyonla spice hotel de yer ayırttık ya bakalım hayırlısı...

bu otelın eskı bır otel oldugunu dusunuyorum resımdekı gıbı olmadıgını

kızlar yeni gördüm yukarıda yazmışım zaten.biz çok memnun kaldık eski,vasat vs. gibi hiçbir problemi yok.tavsiye ederim.bu sene de su sesi adlı oteli deneyeceğiz.spice hotel de biri önermişti.orasını da yazarım daha sonra.

merhaba maliyet olarak erken rezervasyonda totelde ne kadar ödeme yaptınız

merhaba maliyet olarak erken rezervasyonda totelde ne kadar ödeme yaptınız
ets ile yaptık deniz tarafı oda 5 gece 6 gün 2300 tl civarı olması lazım canım.ama ben yine de eşime sorarım tekrar.tam hatırlayamadım 1 ay oldu rezervasyon yaptıralı.

Susesini bende merak etmıstım , gecen sene bız bellıs deluxe otele gıttık cok memnun kaldık ama bu sene gıdemeyecegız sanırım hamıleyım

Susesini bende merak etmıstım , gecen sene bız bellıs deluxe otele gıttık cok memnun kaldık ama bu sene gıdemeyecegız sanırım hamıleyım
bize de spıce hotell deki animatör çocuk önerdi.kesinlikle su sesine gidin dedi.ben spice hotelle gittiğimde 7 aylık hamileydimdaha eğlenceli geçti tatilim.sadece dr um mayısın son haftasında izin verdi antalyaya.biz de öyle aldık tatili giderken.discosu,karaoke partileri hepsine katıldım.çokta keyifli oluyor.denemelisin bence.seni ve bebişi çok öptümm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…