Spice hotel mi voyage belek mi ?

seyrekyagmur

Başlangıç: 74 Hedef: 67
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2007
3.522
6.512
Kızlar dün Titanic Beach Resort u iptal ettim herşeyi iyi ama mobilyalarına takıldım

Uzun zamandır aslında Spice Hotel aklımdaydı dekorasyonu standart odası bile çok güzel.Havuz sistemini de çok beğendim.Ama nette bazı yorumları okudum bilemedim. 1840 Fiyatı 4 gece 5 gün Eylül ayında.

Voyage belek için de çok yorum okudum çok övülmüş.Bilemedim fiyatı biraz daha fazla. Sizin tecrübelerinizden ve fikirlerinizden yararlanmak istedim. Ya da başka tavsiyeniz varsa alabilirim

oncelıkle allah tamamına erdırsın ınsallah.
ben antalyada bır ıncomıg fırmasında (yurt dısı turızm acentası) calısmaktayım. 10 yıldır turızmın ıcınde ve bırcok otel gormus bırı olarak
sana sadece sunu belırtmek ısterım. eger ıyı bır tatıl ıstıyorsan bır otelın ılk bakacagın seyı konumu ve mutfagıdır. belıtmıs oldugun tıtanıc resort dunya capında muntazam kalıtede bır oteldır. spıce hotel ıcın bır yorum yapamıyacagım gorsellıge onem verıyorsan dusunebılırsın. ama eger ıcıne voyage hotelıde koyuyorsan kesınlıkle voyage yı tavsıye ederım. yılların tecrubesı ve kalıtesı zaten fıyat olarakta bellı etmıs kendını ben olsam dusunmeden voyage secer kafam rahat muhtesem bır balayı gecırırdım...

Spice oteli bilmiyorum.Balayını Voyage torbada geçirdik.İnanılmaz memnun kaldım.Voyage otellerinin hepsi aynı kalitede.1 hafta kaldık,tüm çalışanlarla arkadaş olduk.Ne istediysek anında yapıldı,tertemiz,bakımlı,dolu dolu bir otel.Bence voyage tercihlerinin arasındaysa direk onu seç,pişman olmazsın...

Titanic Resort hakkında hiç kötü yorum okumadım zaten çok iyi ama genelde aile oteli sanırım balayına pek uygun değil hem de odalarını gerçekten yakıştırmadım çok eski dizayn bence bi el atmaları gerek Voyage için se hiç kötü okumadım kim dediyse kesinlikle tavsiye ederim olmuş.

Bu arada size birşey sormak istiyorum turizmci olduğunuz için bilirsiniz benim düğün 15 eylül ve ben balayına 17 sinde çıkıcağm. Bazı arkadaşlar dedi ağustos sonrası ucuzluyor yarıya düşüyor diye acaba cidden beklesem mi dolar mı kontejanı

Bu gidişle Voyage olacak cidden çok önerisi var

Bu arada size birşey sormak istiyorum turizmci olduğunuz için bilirsiniz benim düğün 15 eylül ve ben balayına 17 sinde çıkıcağm. Bazı arkadaşlar dedi ağustos sonrası ucuzluyor yarıya düşüyor diye acaba cidden beklesem mi dolar mı kontejanı

Bana sormamışsın ama ben de cevaplayabilirim.Benim düğün 16 eylüldeydi,bir arkadaşımsa 24 eylülde evlendi.İkimizin arasında nerdeyse 1000tl fark vardı.Tabiiki ucuzluyor fiyatlar.

merhaba. eylül ayında kısmetse biz de evlilik planlarımızı yaptık. balayına çok önem verdiğim için ve herhangi bi aksilik olmasını istemediğim için şimdiden planladık. geçen yıldan beri adam&eve olsun isterdim. yaptıgım araştırmalar sonucunda otelle ilgili hiç hoş olmayan seyler duydum, kendimde videolarını gördüm vazgeçtim. voyaga belek pek çok kişinin tavsiyesiydi. görmüşsündür epey de ödül almış biraz araştırdım, fiyatları çok uygun değil ama balayı paketi hiç bir otelde olmayan seçenekler sunmuş delüxe oda misafirleri için özellikle.yalnız ailelere de çok önerilen bi otel. ama +16 yas sınırı olan iskele,havuz ve restoran da var bunları duymak da güzel.biz ayarlarken 4 oda kalmıştı istediğimiz oda tipinde bence ekonomik anlamda da tamam dediyseniz ayarların derim, çünkü eylül ayı hala sezon orda ve full çekebilcek bi otel.kalabalık hareketli animasyonu bol bi otel. daha sakin olsun başbaşa doğayla içiçe olalım dersen karia bel veya sabrinas house önerebilirim.

Tahminen öyle olması gerekiyor ama bilemedim ya kontejan dolu olursa gene diye iyi oteller dolu olur gibi. ama 1000 TL de az fark değil :26:

Sabrinas haus a tek kelime ile bayıldım o oteli biliyordum zaten ama animasyon 0 olması beni caydırdı. Voyage belek te aklımda hiç soru bile yok zaten
Ama spice dekoruna bayıldım bilemedim

Canım bende bu 2 otel arasında kalmıştım üstelik benim de düğünüm eylülde ama araştırdık turla da uzun görüşmelerimiz sonucu Spice oteli seçtik konseptine falan bayıldım ben olumsuz hiçbirşey de duymadım turdakiler de 2 otelin de çok çok güzel olduğunu söylediler karar biraz da senin beğenine kalmış gibi :)

spice den vazgeçtim canm ben belk normal bir yaz tatili çin gdicem ama booking de de notu düşük şikayetler var o yüzden cesaret edemedim ama konsept harika tabi

Bz son olarak Ege turuna karar verdik Hılton sarıgerme 3 gece kalıp oradan göcekte 1 gece kalmayı ve en son ölüdenzi görüp gelmeye karar verdik altımızda araba olucak tabi

Kızlar Hilton Dalaman a rezerve ettikkk 3 gece. Çünkü ege turu yapmaya karar verdik arabamız olucak. Öncesinde lüx bi otel de dnlenmek ve sonra Fethiye ve akyaka yı da görmek istedimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…