spermiyogram vermeden kendinizi umutlandırmayın

boniibon

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2009
152
1
42
selam kızlar bende bu köşeye takılıyordum 5 aydır bebek istiyorduk her ay aynı acabaydı. ama şimdi öğrendikki eşimde azosperm var lütfen spermiyogram vermeden kendinizi strese sokmayın lütfen. öpüyorum sizi:1no2::1no2:

evet cnm...aynen katılıyorum sana..biz çabalıyoruz,yırtıyoruz kendimize birsürü tahlil yapıyoruz bişey çikmıyor...bi bakıyoruz kocalarımızdan probl.var..

YAPMAYIN KIZLAR YA BENDE ÖLÜYORUM MERAKTAN.EŞİM AZ ÖNC EGİTTİ TAHLİLE VE BİR SAATE KADAR SONUÇLARI ÖĞRENEBİLİRSİNİZ DEDİLER.BİR SSAATİN DOLMASINI BEKLİYORUM.İNŞALLAH BİŞEY ÇIKMAZ YARABBİM YA..:Saruboceq:

evt kızlar gebelık konusund ailk once baynalr önde oluyor hersey bayana yaplıuyor olmuyosa baynda sorun aranıyor ama spermkalıtesıde çok çok önemlı.gebelık tedVISINDE ıKı TARFTA ıNCELNMELI ONDAN SONRA TEDAVIYE BAŞLANMLI.
HERSEY GÖNLUNCEOLSUN

birde erkekler, meni olduğu için herşey yolunda sanıyorlar, ben zorlamasam 1 yıl bekleyecektik boşa zaman kaybı. eğer tahlil vermeyi reddediyorsa sizde gitmeyin doktora biz bunu tekbaşımıza yapmıyoruz ya değilmi. şu 5 ayda ne bitki çayları içtim neler yaptım. birde klomen kullanacaktım az daha. doktorum eşin tahlil vermeden olmaz dedi neysekiiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…