Spermiogram

Dilba35

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2022
117
48
31
Spermiogram testi normal denilen arkadaşlar nolur dönüş yapın kafam çok karışık 2 üroloji normal dedi kadın doğum foktorum ileri hız lı yok dedi ne yapıcam 2 yıldır olmuyo. Başından geçen ek bişey kullanan varsa nolur yazsın iyice psikolojim bozuldu benim yumurtam bu ay görüldü geç yumurtluyormuşum bu ayda adet olursam rahim filmi bakılcak hormon testleri falan ama 9 ay önce ameliyat oldum rahim ağzı alındı tıkanıklık olsdoktor bunu görmezmiydi

merhaba
değerlerinide yazsaydınız kıyaslama yapardık
bu şekilde nasıl bilelim
hız yavaş dediyse havuç suyu içine bir iki damla zeytin yağı verin hıza iyi geliyor

merhaba
değerlerinide yazsaydınız kıyaslama yapardık
bu şekilde nasıl bilelim
hız yavaş dediyse havuç suyu içine bir iki damla zeytin yağı verin hıza iyi geliyor
İleri hareketli %30
İleri hızlı %0
Yavaş hareketli%30
Yerinde hareketli %40
Hareketsiz%30

Üroloji normal dedi
bizimde ileri hız 0 morfoloji 1 bize de üroloji normal dedi
ama nasıl normal olabilir ki
2 yıldır bende hamile kalamadım
ama üroloji bu konuda çok rahat davranıyor
ilaçları kullanın düzelir dedi
6 aydır kullanıyoruz hala bebiş yok :/
bir de bizde 1. derece varikosel var
ona da ameliyat a gerek yok dedi

bizimde ileri hız 0 morfoloji 1 bize de üroloji normal dedi
ama nasıl normal olabilir ki
2 yıldır bende hamile kalamadım
ama üroloji bu konuda çok rahat davranıyor
ilaçları kullanın düzelir dedi
6 aydır kullanıyoruz hala bebiş yok :/
bir de bizde 1. derece varikosel var
ona da ameliyat a gerek yok dedi
Morfoloji 4 bizim güzel ki bnm 3 oğlum var ilk eşten ama üroloji normal dedi ileri hızlı yok dedim keçi boynuzu pekmezi kullansın 3 ay abartmayın ama dedi sonra bidaha test yapın dedi ama so inuş iyi diye ısrarcı iki doktorda

Morfoloji 4 bizim güzel ki bnm 3 oğlum var ilk eşten ama üroloji normal dedi ileri hızlı yok dedim keçi boynuzu pekmezi kullansın 3 ay abartmayın ama dedi sonra bidaha test yapın dedi ama so inuş iyi diye ısrarcı iki doktorda
keçiboynuz genelde sayıya geliyor
ben hız için havuç suyu öneririm
ve daha iyi çözünebilmesi için içine bir iki damlada zeytin yağı
birde hıza proseed plus vitamin çok iyi geliyor
bir kutu deneyebilirsiniz bir zararı olmaz vitamin zaten

keçiboynuz genelde sayıya geliyor
ben hız için havuç suyu öneririm
ve daha iyi çözünebilmesi için içine bir iki damlada zeytin yağı
birde hıza proseed plus vitamin çok iyi geliyor
bir kutu deneyebilirsiniz bir zararı olmaz vitamin zaten
Teşekkür ederim

Merhaba 12.11.2022 tarihinde yaptırmış olduğumuz test sonucu. Acaba yorumlayabilirmisiniz

Eklentiler

• 10F7A442-AEC2-4570-9F95-4670B8FB60D8.jpeg
    10F7A442-AEC2-4570-9F95-4670B8FB60D8.jpeg
    118,1 KB · Görüntüleme: 29
  • 0870E17B-B03D-41B9-9F61-708BD4A8E81D.jpeg
    0870E17B-B03D-41B9-9F61-708BD4A8E81D.jpeg
    87 KB · Görüntüleme: 28
Merhaba benim esim spermiogram testi yaptirdi sadece rengi ph degeri bide viskozite cikti onlarda normal bide şey yaziyor aspermi nedeniyle hareket ve morfoloji degerkendirme yapilamadi yani esim testimi yapamamis yoksa meni cikisimi yok doktor tekrardan istedi anlayan varmi acaba

Merhaba benim esim spermiogram testi yaptirdi sadece rengi ph degeri bide viskozite cikti onlarda normal bide şey yaziyor aspermi nedeniyle hareket ve morfoloji degerkendirme yapilamadi yani esim testimi yapamamis yoksa meni cikisimi yok doktor tekrardan istedi anlayan varmi acaba
Şuan googledan baktım aspermi dışarı meni çıkmamasına deniliyormuş yada boşalma hissi yaratıp çıkmayışıymış bi yazıp google okuyun bence

X