Aile Planlaması Sperm testi

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
ben havalardayım bu aralar kızlar eşim varikoselden ameliyat olalı 1 yıl 2 ay luyor değerler anca düzeldi ama morfolojide hala sıkıntı var 39 milyon olmuş sayımız ileri hız sıfırdı az da olsa o da artmış. doktor 3 ay proxceed plusla deneyin olmazsa diğer yolları deneyin demiş

Çok geçmiş olsun canım ameliyat olmadan önceki sayiniz kaçtı acaba

14.900 hiz %52 geçen hafta 3 ay oldu testi tekrarladik 35.800 hizida %38 olmuş ama ben beklemek istemiyorum die dün rahim filmi çekildim aralikda aşılama denicem
çoktandır mı bekliyorsun canım neden acele diyorsun ? morfoloji kaç ? sizin değerler maşallah düzelmiş ne güzel bak normal de olabilir?

çoktandır mı bekliyorsun canım neden acele diyorsun ? morfoloji kaç ? sizin değerler maşallah düzelmiş ne güzel bak normal de olabilir?
Sanırım biraz acele ediyorum ama psikolojik olarak çok etkileniyorum artık ne bileyim çok sıkıldım aynı zamanda evlendiklerim yarisi doğurdu yarisi hamile çok üzülüyorum zaten 32 yaşındayım ne bilim öyle iste

morfoloji de çok iyi canım maşallah, tabiki deneyebilirsin bu bir şeçenek elbette inşallah da olur. ama olmaması için bir sebep yok yani üzülme bu kadar bende hiç hamile kalamadım kötü bir durum mahalle baskısı falan da sıkıntı oluyor benim arkadaşlarımında hepsi doğurdu kendimi boğuluyormuş gibi hissediyorum onlarla konuşurken hatta ama napacaksın senin de olacak inşallah umut hep var Allah büyük :)

İnşallah canım zamanini bekliyor bizimkiler :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…