Sperm testi ve ultrason sonucu

Kontes001

Mutlu olmayı bileceksin her daim...
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2014
10.911
17.509
Merhaba hocam sonuçlarımıza bakabilir misiniz ? sayıda sıkıntı var mı ? varikosel var mı? ameliyat gerekir mi ?
teşekkür ederim şimdiden. İyi çalışmalar...

Eklentiler

• IMG_20170202_160545.JPG
    IMG_20170202_160545.JPG
    50,2 KB · Görüntüleme: 2.234
  • IMG_20170202_162350.JPG
    IMG_20170202_162350.JPG
    51,8 KB · Görüntüleme: 1.687
Merhaba hocam sonuçlarımıza bakabilir misiniz ? sayıda sıkıntı var mı ? varikosel var mı? ameliyat gerekir mi ?
Ultrason sonucunuz bizimkiyle birebir aynı sanki...bizde de kistler var ve solda reflü yani varikosel var... Fakat sizin sperm testiniz çok kötü durumda değil Takviyelerle artırılabilir... Bizim toplamda 220 BİN sperm sadece...

Ultrason sonucunuz bizimkiyle birebir aynı sanki...bizde de kistler var ve solda reflü yani varikosel var... Fakat sizin sperm testiniz çok kötü durumda değil Takviyelerle artırılabilir... Bizim toplamda 220 BİN sperm sadece...
Evet canım sizinki azmış ya. İnşallah düzelir. İçiyoruz gereken bitkisel şeyleri ama bakalım artacak mı

Cnm bu değerler güzel artmış valla :) hatta artık normal yolla gebelik rahatlıkla olur :) neler kullandınız ve nekadar süre kullandınız? 2 test arasında nekadar zamn var...
İki test arasında 1 ay 1 hafta kadar bir süre var sanırım çok yok. İki testi de aynı yerde verdik. Çakşır suyu, keçi boynuzu özü, bal polen karışımı kullandık ama en çok çakşır suyu ve keçi boynuzu özü sabah akşam. Aç kullandık. Aktar önermişti. Aşılama yaptırdım canım.

İki test arasında 1 ay 1 hafta kadar bir süre var sanırım çok yok. İki testi de aynı yerde verdik. Çakşır suyu, keçi boynuzu özü, bal polen karışımı kullandık ama en çok çakşır suyu ve keçi boynuzu özü sabah akşam. Aç kullandık. Aktar önermişti. Aşılama yaptırdım canım.
Hepsini aktardan mı aldınız...Çakşır suyu hazırmı kendinmi kaynattın ?...Çok soru sordum galiba :KK70: Bende allıcam cnm keçiboynuzu özünü kullandıkta çakşırı kullanmadık hiç oyuzden soruyorum... İnşallah tutar bebişinnn :)

Hepsini aktardan mı aldınız...Çakşır suyu hazırmı kendinmi kaynattın ?...Çok soru sordum galiba :KK70: Bende allıcam cnm keçiboynuzu özünü kullandıkta çakşırı kullanmadık hiç oyuzden soruyorum... İnşallah tutar bebişinnn :)

Aktar da hazır şişe için de canım :) sor tabi birbirimize yardımcı oluyoruz burda :)

merhabalar : sayı düşükluğu var ;yenı bır sperm testı yapılabılır benzer sonuclar cıkar ıse öykuye gore hangı tedavı yolu ızlenmelı karar verılmelı. Varıkosel operasyonu ağrı bulgusu yok ıse tavsıye edılmemektedır.Bol sans dılerım.

Canım merhaba inşallah görürsün yazımı bende bebek istiyorum ama 4 yıldır olmuyor varikoselden dolayı yapmış olduğun kurler neler söyler mis
Çakşır otu suyu aktardan almıştık. Bal polen karışımı. Keçiboynuzu kaynayıp içti eşim bi kaç kez. Fındık ve kuruyemiş tarzı beslendi. Sigarası alkolü yok böyle beslenince de sanırım sperm sayısına etki etti

P Papatya1100

Çakşır otu suyu aktardan almıştık. Bal polen karışımı. Keçiboynuzu kaynayıp içti eşim bi kaç kez. Fındık ve kuruyemiş tarzı beslendi. Sigarası alkolü yok böyle beslenince de sanırım sperm sayısına etki etti
Hocam merhaba

X