Erkek İnfertilitesi Sperm testi sonucunu yorumlar mısınız?

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

influenza0

Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2020
3
1
33
Merhabalar. Gebelik düşünüyoruz ama daha nasip olmadı. Eşimin test sonucu çıktı yarın kontrolümüz var ama bekliyemedim. Test değerleri normal mi ?? Bu fluktoz negatif yazıyor googlede biraz araştırdım aklım çok karıştı yorumlarınızı esirgemeyim. Cevaplar için şimdiden Teşekkürler.

Eklentiler

• ttest.jpg
    ttest.jpg
    89,6 KB · Görüntüleme: 78
Çok iyi değerler süper maşallah :) ne kadarlık evlisin iz siz gittiniz mi doktora eşinizin değerleri çok iyi maşallah

Fruktozu bilmiyorum .Ama sanki normali de negatif olması ki referans değerinde yazan da o.
Sperm değerleri içinse bu sonuçla tabir i caizse adam üstüne ceket atsa hamile kalırsın :) Allah gönlünüze göre versin inşallah.

Çok iyi değerler süper maşallah :) ne kadarlık evlisin iz siz gittiniz mi doktora eşinizin değerleri çok iyi maşallah
İki senedir evliyiz ama 8 aydır deniyoruz daha nasip olmadı benim doktor kontrollerim normal çıkınca eşim kontrole gitti onunda test sonuçları bu daha doktorumuzla görüşemedik. Birde ilişki sonrası eşimden gelen sıvı bana göre neredeyse tamamı geri geliyor ortalık batıyor belime yastık koydum yine olmadı. Anormal bir durum mu yoksa normal mi doktor 48 saat yaşar diyor spermler.

Sürekli mi akıyor, bilemedim ama değerleri çok iyi maşallah.
8 ay kısa bir süre ovülasyon testi ile yumurtalık takibi yapabilirsiniz. Pik olan günlerde ilişki olursa, hamilelik şansınız artar. 1 yılınız bitince de olmazsa rahim filmi çekilebilirsinz

X