Sperm testi sonucu

Ohshbw06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2021
104
26
25
esimin sperm testi sonucu anlayan varmi arkadaslar

Eklentiler

• Screenshot_20230911-173124_e-Nabz.jpg
    Screenshot_20230911-173124_e-Nabz.jpg
    39,7 KB · Görüntüleme: 195
  • Screenshot_20230911-173121_e-Nabz.jpg
    Screenshot_20230911-173121_e-Nabz.jpg
    40,5 KB · Görüntüleme: 168
Son düzenleme:
Senin kocan bayan mi erkekte beta olmaz kocsnimi hamile birakcan Tövbə ya
Bunu bana değil kendine demen lazım aslında bu test sonuçları senin sandığım için oyla yazmıştım erkek sperm test sonucu böyle değil
Bu test sonuçları senin değilse eşinin sonucunda betanin ne işi var 🤔

176 milyon spermin sadece %30 u koşuyormuş yumurtalara🥰 Türkçesi bu.
Geri kalan hareketsiz tembel spermlermiş.
Doktorunuz daha iyi açıklar.
Yani %30 luk kısmı sizi hamile bırakır.
Çoğu kişi saçma bulsa da ben ilişki sonrası hiç kalkmadan yarım saat bacaklar yatağın başlığına dayalı yatmayı savunuyorum.
Düz mantık 🥰 yerçekimi diye birşey var. Spermlerin rahme gitmesi için o yolu kolaylamak lazım. Kalçaya o eğimi vermek önemli bence. Siz de %30 luk kısım için bunu deneyin.

Çoğu kişi saçma bulsa da ben ilişki sonrası hiç kalkmadan yarım saat bacaklar yatağın başlığına dayalı yatmayı savunuyorum.
Düz mantık 🥰 yerçekimi diye birşey var. Spermlerin rahme gitmesi için o yolu kolaylamak lazım. Kalçaya o eğimi vermek önemli bence. Siz de %30 luk kısım için bunu deneyin.
Yaa benim birde sadece sol tüpüm var dış gebelikten sağ tüpüm alındı 6 ay oncede dusuk yaptım dis gebelikten sonra genel olarak sola doğru yatarım altıma yastık koyup ama şu yatak başlığını denemek lazım 🤣🤣

Yaa benim birde sadece sol tüpüm var dış gebelikten sağ tüpüm alındı 6 ay oncede dusuk yaptım dis gebelikten sonra genel olarak sola doğru yatarım altıma yastık koyup ama şu yatak başlığını denemek lazım 🤣🤣
🤣🤣🤣 o zaman sola doğru yatıp bacakları havaya dikin🤣🤣🤣 ama şu da var; soldan yumurtluyor musunuz bakalım..
Doktor kontrolünde ilerleyin bence. Ultrasonda yumurta var mı yok mu söyler

Kalçaya eğimi nasıl veriyoruz diye sorsam 🙈😂 ben bi popoma yastık koyup ayakları duvara diktim oluyo mu öyle

X