Aile Planlaması Sperm testi sonucu

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Busraks

Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2019
312
101
Eşimin sperm testi sonucu acaba bilgisi olan yardımcı olabilir mi pazartesi doktora gideceğiz önden merak ettik
Screenshot_2020-03-07-03-17-33-625_com.google.android.apps.docs.jpg

Degerler gayet iyi duruyor su alttaki hareketli sperm kons. Biraz dusuk ama morfolojisi cok iyi hareketli sperm %64 cok iyi benim esimin hizli hareket %15 morfoloji 4 un altinda 2 idi sperm sayisi 180 milyondu ama degerleriniz iyi benim esimin dusuk oldugu halde suan ikizlerime gebeyim

Biz morfolojik deger tedavisi aldik kuzum bide 4 ay proxyment kullandi esim degeri 2 den 4 e cikaramadik senin esinin %14 cok iyi morfoloji ve hareketli sperm yuzdesi cok onemli esinin %64 civari cok iyi bitanem 🙏

Degerler gayet iyi duruyor su alttaki hareketli sperm kons. Biraz dusuk ama morfolojisi cok iyi hareketli sperm %64 cok iyi benim esimin hizli hareket %15 morfoloji 4 un altinda 2 idi sperm sayisi 180 milyondu ama degerleriniz iyi benim esimin dusuk oldugu halde suan ikizlerime gebeyim

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin🙏

IMG_20200307_112344.jpg
IMG_20200307_112316.jpg

Kızlar merhaba
Eşime sperm testi yaptırdık ve sonuçtan hiçbir şey anlamadık. Kadın doğum doktoruma sordum, yıkama sonrası sperm yok varikosel olabilir. 3 hafta sonra başka bir yerde tekrar test yaptırın dedi. Daha önce ürologa gitmiştik muayene de varikosel yok demişti doktor. Devlet hastanesi olduğu için sperm testini ileri tarihe verdi. Bizde dayanamadık başka yerde yaptırdık. Sonuçlardan anlarsanız size sorsam olur mu?

Kızlar merhaba
Eşime sperm testi yaptırdık ve sonuçtan hiçbir şey anlamadık. Kadın doğum doktoruma sordum, yıkama sonrası sperm yok varikosel olabilir. 3 hafta sonra başka bir yerde tekrar test yaptırın dedi. Daha önce ürologa gitmiştik muayene de varikosel yok demişti doktor. Devlet hastanesi olduğu için sperm testini ileri tarihe verdi. Bizde dayanamadık başka yerde yaptırdık. Sonuçlardan anlarsanız size sorsam olur mu?

Canım at bilgisi olanlar yazıyor zaten

Bence canım ilk doktorun dediğine bakin biz tam anlayamabiliriz
Doktor ne diyorsa ilk onları yapacağız canım zaten. Söyledikleri pek tatmin etmedi ve 3 hafta sonra tekrar test istediği için belki aynı durumla karşılaşan, olumlu sonuçları olan birisi vardır diye yazmıştım. Eşimin morali çok bozuldu, benimde öyle ama üzülmesin diye moralimi yüksek tutmaya çalışıyorum.

X