Sperm tahlil sonucu

wersaff

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2014
567
97
33
herkese merhabalar sperm tahlilini açıklar mısınız tüp bebeğe başlayacaz şansım ne kadar devlet hastenesi olunca hiç açıklama yapılmadı sadece tüp brbrk dendi lütfen yardımcı olun

Eklentiler

• IMG_3491.JPG
    67 KB · Görüntüleme: 322
  • IMG_3492.JPG
    60,2 KB · Görüntüleme: 218
Sayi hiz ve morfoloji düsuk ama tup bebek icin yeterli diye biliyorum neticede seciyorlar bir tane saglikli bulunmasi yeterli

Rahatlikla tup bebek olur. Sende problem yoksa tutma ihtimalide yuksek olur canim. Esin ilac kullanmadiysa tedavide olabilir. Yukselten ilaclar var. Sayiniz iyiymis ama normal yolla biraz zor gibi. Zaman kaybetmeden tedaviye baslayin bence. Eşin tedavi olmsk isterse iyi bi urolojiye gitsin 3 aylik bi ilac kullanimi var. Ondan sonra bi kac ay denersiniz olmaz ise tup bebege baslarsiniz. Hakkinizda en güzeli olsun canim bol şans diliyorum

Allah razı olsun kızlar zaten tüp beneğe başladık biz ama moral sıfır bende bir sorun yok maalesef eşimde var ve bana ilaç verdiler bugün başladım ilaca maddi manevi yıprandığımı hissettim doktorlara da birşey soramıyoruz direk tüp benek dedi şansım var mı , ne kadar şanslıyım bilmiyorum sanki bu kadar acı boşuna çekecekmişim gibi , rğer olmazsa hayatım boyunca çocuk yok mu yani herzaman tüp brbrk mi doktor tedavisi yok direk tüp bebek dedi bende ilerde tekrar tüp bebek istemiyorum normal olsun acaba var mı böyle durum yapısı falan bozukmuş galiba bilmiyorum

Bu kadar karamsar olma. Herseyin bi yolu var. Iyi bi urolojiye gidin ankara yada istanbulda. Ayrica 8 mikyondan fazla yani. Benim esimin spermi yikama islemi ile 20 tane anca bulundu ve suan kan degerime gore hamileyim. Sen hemen karartmissin kendini olmazki boyle. Normal bi hastalikmis gibi yaklasin olaya. Stres yapmayin simdiden. Bence tutar ilkinde sakin ol

herkese merhabalar sperm tahlilini açıklar mısınız tüp bebeğe başlayacaz şansım ne kadar devlet hastenesi olunca hiç açıklama yapılmadı sadece tüp brbrk dendi lütfen yardımcı olun
Ayrica devlet hastanesinde son sistem labaratuar olmuyo genelde. İyi bi üroloji merkezi olan bi yere gidebilirsiniz. Daha detayli bakilip sorun net bi sekilde bulunup tedavi olunuyo. Üzülmek yok maddi olarak biraz yorar sizi ama. Bizde devlette gittik ilac verildi sayi biraz artti ama bizde zaten sifira yakindi cok bi şansimiz yoktu.

Doğru kızlar artık tüp bebeğe başladım ben gonal f ile bu tüpbebek olsun inş eşimi tedavi olsun bakalım tşk

Ayrıntılı yaptılar devlette üniversite hastanesinde ama madem tedavisi var neden bize direk tüp bebek dedikleni anlamadım

Ayrıntılı yaptılar devlette üniversite hastanesinde ama madem tedavisi var neden bize direk tüp bebek dedikleni anlamadım
Tedavisi var ilac veriyolar ama herkeste ise yarayacagi anlamina gelmiyo canim. Deneyip gorurdunuz. Ama artik gerek yok canim tup bebege baslamissinuz orda spermlerin en kalitelerini alip döllerler iciji ferah tut moralli olun esinizle. Bol şans diliyorum iyi haberler ver bize canim

Çok iyisiniz kızlar tşk ederim m

Mrh tedaviye nerde başladınız.raporlu mu olcak peki.ben rapor cikartamiyorum ucretli olcak malesef.fiyat ne soyledilr canm bilgi verir misin.

Mrh tedaviye nerde başladınız.raporlu mu olcak peki.ben rapor cikartamiyorum ucretli olcak malesef.fiyat ne soyledilr canm bilgi verir misin.
Canım raporsuz ilaç fiyatı hariç 2500 sanırım çok bilgim yok bu konuda
Üniversite hastanesinde başladık biz

Canım raporsuz ilaç fiyatı hariç 2500 sanırım çok bilgim yok bu konuda
Üniversite hastanesinde başladık biz
Hayırlı olsun canm.insallah guzel haberler alırsın.ilacsiz okadar tutmasina bile razıyım cnm.etrafinda varmi oyle ucretli yaptiran.ben ankara ztb ta yaptircm kismet olursa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…