sperm azlg iin

cnnsysl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2007
282
3
41
SPERM AZLIĞI

ANASON VE SU: Bir çay bardağı sicak suya yarım kahvekaşığı anason konur.5 dadkika bekletilir süzülüp içilir.

PİRİNÇ ,ŞEKER,SÜT- BU KISACA SÜTLAÇTIR: Bol bol yenilmesi gereklidir

ISIGAN OTU VE SU: 4 bardak suya 3 tutan ısırgan otu konur.10 dakika kaynatılıp süzülür ve içilir.

Yemek sırasında bir tatlı kaşığı kuvvet macunu ve bir çorba kaşığı andız pekmezi alınması tavsiye edilir.

paylasımın ıcın tesekkurler yesılcım...ne guzel bılgıler bunlar boyle..a.s.

buarada kıslar anasonu nerde bulabılırız?aktarlarda olurmukı??

yeşilim canım paylaşım içim sağol bu sütlaç işe yarar inşallah :roflol:bu ay denemiştim

süprizzzzzkızlar bir de ben keçi boynuzunun spermlerin hareketlerini ve kalitesini arttırdığını duydum. seda sayanda bir profesör açıkladı . hiç bir şey yapmanıza gerek yok alıp kocalarınızın ellerine vereceksiniz hatır hatır yiyecekler.a.s.

keçiboynuzunuda deneyin kıslarr haşlanıp suyu içilecekk bayanda yumurtayı erkekte spermi arttırıyorr

yeşilözen canım birde erkeklerde en iyi sperm artırıcı baklagiller ve özelliklede bulgur çok faydalıymış bunu bize bi prof söyledi eşimdede aynı sorun vardı bayağı gelişme gördük biz.

arkadaşlar sigara ve alkol da spermlerin kalitesini düşürüyo. özellikle bira erkektekte spermleri öldürüyo .:sm_confused:
birde keçi boynuzunun tabletleri var eşim onu kullanıo.inşallah çocuklarımız çoğalır.a.s

canım bu tabletlerin adı ne.her eczanede varmıdır?bir de fıyat olarak ne kadar.cok soru sordum ama benım eşim keçiboynuzunun kendini de suyunu da pekmezini de agzına sürmedi.tadı hosuna gıtmıyor.belki tabletler işe yarar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…