Sper bir kanal "tnt"

damldaml80

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2007
42
1
Selam arkadaşlar,

Yaklaşık 15günden beri TNT diye bir kanala müptela olduk.Dizileri ve filmleri çok güzel ve kaliteli.Hatta dünya çapında izlenme rekorları kıran dizileri bile yayınlamaya başladırlar.LOST bunlardan biri.Benim gibi türkçe dublaj sevenlere tavsiye ederim.Ptesi günler 21.10da TNT de LOST un 1.sezondan itibaren bölümleri yayınlanıyor.

Gerçekten kaliteli bir kanal. hele bizim gibi dizi müptelası bir toplum için ideal.iyi yakalamışlar cidden,akıllıca.

Ben hiç açmıyorum televizyonu,hiç bulaşmamak lazım. eşim gelince sadece açılıyor televizyon. fazlası dokunuyor bana tatlicadiarzu

umarım şifreli yayına geçmez.Nefret ediyorum ücretli kanallardan.zaten akşam topu topu 2 saat tv seyrediyoruz.Ona da para mı vericez

Çok kaliteli bir kanal olduğuna kesinlikle ben de katılıyorum.Özellikle sinema kuşağında birbirinden güzel filmler veriyor.İlerleyen zamanlarda çok ünlü amerikan dizilerine de başlayacaklarmış.Umarım çok ilgi gördü diye şifreli yayına sokmazlar.

Bende TNT kanalını severek izleyenlerdenim. Süper diziler ve filmler oluyor. Özellikle salı günleri yani bugün supernatural var. Mistik ve heyecanlı oluyor. Hiç kaçırmıyorum.Lost güzel.

bildiğim kadarıyla d-smart'a geçicek yakında. o yüzden bol bol izleyin ya da bi d-smart edinin:teytey: bu arada lost'un yanı sıra malcolm in the middle'ı da veriyo. ilgilenenlere duyurulur a.s.

ya evet çok duyuyorum. arada bir güzel filmlere rastlıyorum.
lostu da veriyor ama anne faktörü yüzünden çok nadir seyredebiliyorum.

X