Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Sparis verdim bakalim sonuc alabilecekmiyim? Sizce Arkadaslar?

gokcemuncuk

Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2012
16
1
Bilmiyorum ise yararmi ama sparis verdim bakalim sonuclari ne olacak? Buyucekmi yoksa ayni yerinde sayacakmi? Sozde masaj yaparak gogusleri buyutebilirmisiz yag krem vs gibi maddeler surmeden!.. Icinizde herhangi arkadasimiz bu gibi masaj makinasi kullandi ve sonuc aldimi merak ediyorum? Hadi bakalim hayirli sonuclar gostermesi dilegi ile :) $Bust-massager-bust-roller-roller-free-shipping.jpg $144921-7-the-bust-tastic-enhancer.jpg

Bilmiyorum ise yararmi ama sparis verdim bakalim sonuclari ne olacak? Buyucekmi yoksa ayni yerinde sayacakmi? Sozde masaj yaparak gogusleri buyutebilirmisiz yag krem vs gibi maddeler surmeden!.. Icinizde herhangi arkadasimiz bu gibi masaj makinasi kullandi ve sonuc aldimi merak ediyorum? Hadi bakalim hayirli sonuclar gostermesi dilegi ile :)Eki Görüntüle 555074 Eki Görüntüle 555073

son durum nasıl etkisi oldumu ?

bust rollerı buldum da alttaki nasıl birşeydir? nerden buldunuz bunları özel mesaj atarsanız sevinirm bi incelemek istedim:)

X