SÖZLUMLE AYRILDIK YUZUKLER ATILDI YARDIM EDIN

Çocuk haklı güvenini sarstın ve aynı şekilde onun pc üzerinde 2kız resmi görsen ve 1kişiyle çıktım dese yalan olduğunu anlasan vericeğin tepki belli ya artık unut ya da unut başka çaresi yok sanırım

dürüstlük insanın özelini ortaya saçması değil

Geçmiş geçmistir olmuyor öyle senin durumunda. İliskiye yalanla başlamışsın, yakalanmışsın. Yalan söylemen nişanın bozulması için yeterli bir sebeb zaten. Ya doğruyu söyleyecektin ya da geçmişim seni ilgilendirmez diyecektin ama yalan söylemeyecektin.

dürüstlük insanın özelini ortaya saçması değil
O senin özelin değil, sokaktaki adama anlat demiyorum... Evleneceğiniz kişiye, sevgilinize geçmişini tüm açıklığıyla anlatmalısınız ki sağlıklı temelleri olan bir ilişki olsun. Tekrar yazıyorum, insanın geçmişi geleceğinin teminatıdır. Hiç bir erkek sevgilisi ve kendisi hakkında başka birinin zamanında ne götürmüştüm bu kızı gavata bak birde evleniyor bu kızla denmesini istemez. Geçmişinizi anlatmak istemiyorsanız açıkça sakladığınız ve utandığınız, karşınızdakinin bilmesini istemeyeceğiniz bir şeyler vardır demek ki... Ya karşınızdakine tam güvenmeden yapmayacaksınız böyle şeyler, ya da açıkça söyleyeceksiniz beni böyle kabul edin diye. Bu noktada insanın onur ve gururu devreye giriyor, sevdiğiniz insanların onur ve gururunun kırılmasını istemezsiniz değil mi? Bir insanın eşinden, evleneceği insandan ne özeli olabilir ki? Özelin ucu başkasına dokunmuyorsa özeldir, anlatma ihtiyacı hissetmezsin ve vicdanın rahat olur. Mesela bir yakınının tecavüze uğradığını eşine veya evleneceğin kimseye anlatsan da anlatmasan da bir şey fark etmez bu sebeple anlatmamak tercihindir, saygı duyarım. Kendinizle ilgili şeyleri bilmek karşınızdaki kişinin de hakkıdır, dürüst olun kendinizi kandırmayın. Yapmadık şey bırakmayıp karşınızdaki insanı aptal yerine koymayın, her gerçek er geç ortaya çıkacaktır. Sonuçta günahsız birinin günahını almakla ve gerçekler ortaya çıktığında meydana gelecek olumsuz olaylara gebe olacaksınız, dürüstlük sizin de çıkarınıza... Herkes sevgilisinin, eşinin geçmişini merak eder, şu çağda bu tarz şeyleri saklamak çok çok zordur ki karşınızdaki biraz zeki biriyse geçmişinizde yaşadığınız şeylere ulaşmakta zorluk çekmez..

Kaldı ki iş bununla da kalmaz, birçok erkek bunu öğrendikten sonra kafasına daha fazla yatan birini bulana kadar sizi kullanacaktır, sonuçta zararlı çıkarsınız.

Gecmis gecmiste kalir. Daha once nisan bile atmis olabilirsiniz ne var bunda. Ben bu erkekleri hic anlamiyorum bayanlarin ilki olmak isterler ne sacmalik. Her iste vardir bir hayir deyin. Hiccc uzulmeyin.

benim özelim o özeli iki kişilik yaşamışım o kişinin özeli de buna dahil

Valla siz hak etmişsiniz, yalan söyleyen insana her şey müstehaktır. Burda sorun sizin geçmişiniz değil ki siz mevzuyu anlamamışsınız bile, silemem falan diye boşuna dövünüyorsunuz.

Hayatin bitmez merak etme ..
Bence kendini kanitlamaya calisma
Bırak giderse gitsin sana inanmayan bi insanla nasil evlencenki zaten evlenincede basina kakar bu zihniyette bi insan yol yakinken sen kaç ondan asıl

Belki birini gerçek ilişki olarak görmüş diğerini hiç saymış. Bunun yalanla ilgisi yok.

Erkekler için bu konu yalana girmez. Onlaraher şey mübah , gurur duyulur yapilanlarla kadına gelince yalan, günah bilmem ne ..

Böyle birden herseyi silen adam ya çok fazla tutucudur ya da hayatına onlarca kadın girmiştir . Birçok hayat harcamistir.

Yalan soylemen iyi olmamis ama bana ayrilmak istiyormus da bunu firsat bilmis gibi geldi. Tesaduf eseri tanisip hemen sozlenmek nasil oluyor onu da anlamadim. Eninde sonunda ya sen ya o pisman olacaktiniz, zararin neresinden donulse kar.

Canım banada bahane aramış gibi geldi tamam yalan söylemen hoş olmamış ama senden önce birtane sevgilin oldu diye sırf yüzük atması vs bu kadar abartması da normal değil ama zaten 1 hafta içinde sözlenmişsiniz ne istediğini de bilmeyen bir adammış ki ilk hatanda kapı önüne koymuş . Bizim de aşk hayatımız dört dörtlük değil yani herkes ilk hatasında vazgeçse ilişki kalmaz çocuğu aldatmamışsın etmemişsin. Bence boşver kurtulduğuna sevin evlenince boşanmaya kalkardı radikal kararlar alabiliyor bir anda demekki . Hatta şöyle diyim sonuçlarını düşünmeden hareket eden biri.

Konu sahibi geçmişiyle ilgili yalan söylediği için bende O nu haksız buldum. Ya dogruyu söylemeliydi ya da hiç konuşmamalıydı.

Lakin siz surekli gecmiş onemli, geleceğin teminatı filan diyorsunuz. Ne acıdan teminat veriyor size bu geçmiş? 10 kisiyle sevgili olduysa kesin aldatir, 2 tane olmussa sadık olur filan mı? Böyle dusunuyorsaniz yaniliyorsunuz. Azicik cevrenizden cikip dunyaya gozunuzu acarsanız o dediginizin hicte öyle olmadigini gorursunuz. Bircok insan geçmişi sorgulamıyor dünya sizin semtinizden, çevrenizdeki insanlardan ibaret değil.

Benim eşimde sorgulamadı beni, bende onu sorgulamadım. Flört doneminde birbirimizin karakterterini, kisiligini tanidik. Bu tarz sorgulara veya etrafa sorup soruşturmaya gerek duymadim, duymadı.

Emin olun anlatmaya utandığım birseyde yok. Ancak anlatmaya utandigim bisey yok diye karsima gecip opustun mu, kac kisi oldu, ne kadar ileri gittin gibi leş sorgular yapabilecek tipte birilerini asıl ben istemem.

Bu sorgulara önem veren insanlar sizin gibi dusunen kadınlarla birlikte olsunlar kimse birsey kaybetmez. Genel konusmayın.

seven insan bırakamaz, zaten 1 haftada insan tanıyamaz bile, ki nasıl sevsin...

çok acele olmuş, aşırı muhabbet tez ayrılık getirir derler.

önünüze bakın, bundan sonra iyice tanıyın, kendinize güvenin, dürüst davranın..

hayırlısı değilmiş demek ki diye düşünüp bu kadar gaddarca davranan biri için de bu kadar üzülmeyin...

Hayatınız bitti mi? Yapmayın Allah aşkına, karşınıza geçip kaç kişi oldu hayatında diye soran biriyle evlenmediğiniz için çocuk sevindirin bence, bir erkek veya kadın karşısındaki insanın kendisinden önceki hayatını sorguluyorsa o ilişki yürümez.
Bugün 2 fotoğraf görüp çıldırır, yarın evlendiğinizde size selam veren bir tanıdığınızla ilişkiniz olduğunuz iddiasında bulunur, 23 yaşındasınız hayat tecrübeniz yok, siz siz olun erkeklere bu kadar imtiyaz tanımayın, sözlünüz gibiler evlenince karısını tek başına evden çıkarmayan, gölgesinden bile kıskanan tiplerdir ki hayatı zindan ederler.

Derdi sizin yalan soylemis olmanizdan çok yalan söylediğiniz konu adamin.
Baska konuda söylenmiş olsaydi bu yalan bukadar tepki vermezdi belkide adam gecmisinizi sindiremiyor birakin gitsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…