Sözlendimm =)

ranunu

kocacıkının papatyası
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2008
375
2
40
buraya son girişime yanlız ve depresyondaydım :) ama hayat insana o kadar ummadığı anda o kadar güzel süprizler sunuyor ki.işte banada aşkım gibi birini sundu
30 ekim akşamı görmeye yani aileler tanışmaya geldi.nasıl heyecanlı olduğumu anlatmama gerek yok heralde :KK70:
10 aralıktada sözümüz oldu.yani 25 gündür aşkımızın simgesi olan alyanslarımızı taşıyoruz.eğer bi terslik çıkmazsa 2009 ekim-kasım gibi düğün düşünüyoruz :KK70:

o kötü günlerimde beni asla yanlız bırakmayan sizlere çok teşekkür ederim İyiki varsınız hihoyyyt

ranunu'cum Allah tamamına erdirsin tatlım
tebrik ederim.

tebrik ederim cnm allah tamamına erdirsin :Saruboceq: en güzel günlerini şimdi geçireceksin tadını çıkara.s.

hayırlı olsun canım
anladıgım kadarıyla görücü usulu oldu
bu kadar kısa zamanda hayatını paylaşacagın kişiye ısınmana sevindim canım allah tamamına erdirsin

hayırlı olsun canım
anladıgım kadarıyla görücü usulu oldu
bu kadar kısa zamanda hayatını paylaşacagın kişiye ısınmana sevindim canım allah tamamına erdirsin

hayır görücü usulü değil severek karar verdik ve aileleri devreye soktuk :KK70:
ben kısaca anlatabilmek için tanışma devrelerini ilk flörtleri geçtim :KK70:

hayırlı olsun ranunucum..Allah tamamına erdirsin.. darısı benim gibi bekarların başınahihoyyyt

darısı tüm isteyenlerin sevenlerin başına inşallah :KK70:
imrenerek okurdum burda yazılanları bigün benimde sözlüm,nişanlım,eşim olucak mı derdim hep :KK70:

merhaba...yeni katıldım aranıza.mesajlara bakarken mutluluğuna ben de şahit oldum:)
BİR YASTIKTA KOCAYIN:)))))))

hayırlı olsun ranunucum..
Allah tamamına erdirsin inş..
Bir ömür boyu mutluluklar

ömür boyu mutluluklar dilerim canım........

allah tamamini erdirsin..ömür boyu mutluluklar diliyorum..
darisi tüm bekarlarin basina..:)

tebrikler canım, gözün aydın diyim :-)
herşey gönlünce olsun, heyecanın hiç bitmesin, bu mutluluğun bir ömür sürsün inşallah :-)

X