**Söz ve Nişan Fotoğraflarım**

bergolya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2008
272
1
Merhaba arkadaşlar, aylar öncesindne hazırlandık, gün saydık, her yaklaşan günde heyecanımız günbe gün arttı. Uzun zamandır beklediğimiz söz gecemiz geldi, tüm heyecanımızla tüm gün yemekler hazırlandı, konuklarımızı yemekle ağırladık. Şu meşhur türk kahveleri yapıldı büyük heyecanla dağıtıldı, istediler babam verdi beni, eski geleneklerimizi incitmeden tüm duygularımızla yaşadık o anları, yüzüklerimiz takıldı sanki bir ömür boyu taşıyacağımız duyguyu "evlilik hissini" yaşadık o anlarda.heyeanla, mutlulukla, huzurla uğurlayıp misafirlerimizi, nişan günümüze davet ettik sevdiklerimizi ellerini öpüp bayramlarını kutlayarak. Deli gibi atan yüreğimizle hazırlandık nişana, ilk kez tüm gözler üzerimizde iken girdik salona kalbimiz yerinden fırlayacaktı sanki. Saatlerce dans ettik, sevdiklerimizle gülüştük, herşeye meydan okurcasına göbek attık tüm sevdiklerimizle.Sizlerden yardım istedim sayenizde pek çok şey öğrendim.Sizlerle paylaşmak istedim fotoğraflarımı profilimde albümler bölümünde. Herkese teşekkür ederim. a.s.a.s.a.s.

ALLAH tamamına erdirsin canım,nazarlardan saklasın sizi...mutluluklar

Allah tamamına erdirsin.
tebrikler.
düğün fotoğraflarını görmeke nasip olur inşallah.............

canım çok yakışmışsınız inş rabbim bir ömür boyu birbirinize olan sevginizi saygınızı hiçkimsenin nazarına kemgözüne gölge düşürtmesin.mutluluklar dilerim.

mutluluklar diliyorum..düğün fotolarına bakmak nasip olur inşallah..bu arada ne kadar özenle anlatmışsın..ne güsel..

hayırlı olsun ,çok mutlu olun inşallah..gelin fotoğraflarını bebiş fotoğraflarınıda görürüz inşallah:)

canım çok yakışmıssınız.Allah tamamına erdirsin.canım yanlış anlama sakın nişanlından uzunmusun?bizde aynı durumdayızda:eek:.topuklu giyince uzun oluyorum.bizim aileden laf söylerler diye çekiniyorum.şahsen resimleri görünce biraz rahatladım.

canım çok yakışmıssınız.Allah tamamına erdirsin.canım yanlış anlama sakın nişanlından uzunmusun?bizde aynı durumdayızda:eek:.topuklu giyince uzun oluyorum.bizim aileden laf söylerler diye çekiniyorum.şahsen resimleri görünce biraz rahatladım.

cnm bnm cok tesekkur ederım fıkırlerın ıcın. evet ben nısanlımdan 1-2 cnm uzunum ve nısanda gıydıgım ayakkabı ınan pıyasa bulabıldıgım en topuksuz abıye ayakkabıydı. ama kımse boyumuz ıcın yorum yapmadı yapmazda bu benım hıc ama hıc aklıma bıle gelmeyen kafama takılmayan bır konu umrumda bıle degıl acıkcası :) ama dugun ıcın duz taban bır ayakkabı gıyecegım nısanlıma daha yuksek bır ayakkabı bakacagız ama ne yaparsam yapayım duvak ve sac yuzunden uzun gorunebılırım sanırım. ama sende dert etme kımsenın soyledıgı onemlı degıl :)a.s.

fotograflarıma bakıp fıkırlerını yazan herkese gonulden tesekkur ederım mutlu anlarımı sızlerle paylasmak cok zevklıydı. studyo fotograflarımda sanırım 1 haftaya gelır tekrar sızlerle paylasacagım.

cnm bnm cok tesekkur ederım fıkırlerın ıcın. evet ben nısanlımdan 1-2 cnm uzunum ve nısanda gıydıgım ayakkabı ınan pıyasa bulabıldıgım en topuksuz abıye ayakkabıydı. ama kımse boyumuz ıcın yorum yapmadı yapmazda bu benım hıc ama hıc aklıma bıle gelmeyen kafama takılmayan bır konu umrumda bıle degıl acıkcası :) ama dugun ıcın duz taban bır ayakkabı gıyecegım nısanlıma daha yuksek bır ayakkabı bakacagız ama ne yaparsam yapayım duvak ve sac yuzunden uzun gorunebılırım sanırım. ama sende dert etme kımsenın soyledıgı onemlı degıl :)a.s.
haklısın canım,düğünde moralimi bozmalarına izin vermicem :kızgın:,zaten ayakkabııyda aldım13 pont:teytey:içimi rahatlattın

tatlı yarınlar için attıgınız ilk adımın devamının da en güzel şekilde gelmesini temenni ederim !
birkac tavsiye de benden ayakkabının abiye olmasına da hiç gerek yok inan bir kez bile görunmuyo sadece rahatına bak derim topuzunu ensede kabarık olmayan tepede taç degil yandan alttan toka,çicek takılan modellerden seç krepeli yüksek modeller eşi uzun kısa bayanlar içindir olsun hoş bir ambiyans olusur duvakın da dügün girişinden sonra çıkan montajlardan olabilir

normal mesajlarda bakarsan göremezsin tabi hayatım bergolyanın profilinden albümden bakacaksın

Sevgili bergolya bu güzel duygularının aydınlık yarınlarınızın ışığı olmasını dilerim.Resimlerin devamını heyecanla bekliyoruz.Akdeniz den Sevgiler...

X