Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Soya Sütü

AA sütyen var mı ya Türkiye'de ben hiç görmedim ama bazı 75 ler çok küçük oluyor onlar belki AA dır

şaka mı yapıyorsun tatlım olmaz mı :) ben hiç 75 diye sütyen almadım valla. marks and spencer a bakabilirsin diycem de senin zaten C ydi yanlış hatırlamıosamhihoyyyt

şaka mı yapıyorsun tatlım olmaz mı :) ben hiç 75 diye sütyen almadım valla. marks and spencer a bakabilirsin diycem de senin zaten C ydi yanlış hatırlamıosamhihoyyyt

tamam yolum düşerse bakarım merak ettim nasıl oluyormuş desteklisi falan da var mı?

hayır benim artık c değil bir aydır falan hergün masaj yapıyorum 80c küçük geliyor artık d alıcam hihoyyyt senmi demiştin bana masaj yap diye? zemuszemus

evet var canım. sen takmadığın için hiç, görmemişsindir
evet tatlım ben demiştim işe yaradığına çok sevindimmmmm süpersin işte bu kaydirigubbakcemile5

sağol canım tavsiyen çok işe yaraadı allah senin de gönlüne göre versin inşallah tez zamanda büyüsünler :1hug:

80dse dah ne istion kzkm ya bizmkiler 70 aa :umursamaz:
samntha senin göğüs üstüyle göğs ölçüsü arsında kaç cm fark var

Çok güzel tadı var soya sütünün..Hamilelikten önce içiyordum..Şimdi içmiyorum..Çünkü erkek bebekler için sakıncalı..Muzlu ve vanilyalısını içtim..Migroslarda satılıyordu..Ancak azcık pahallıydı..

öle ddill göğüs üstnü ölçücen koltuk altndan bakn bu sitede yazıo ona görede styen bedeni bulnuyomuş

ehow.com/how_4734640_calculate-bra-size.html

Canım bu amerikan bedenine göre hesaplama. Avrupa bedenleriyle Amerika bedenleri çok farklı, o seni yanıltmasın. Ben mesela Victoria's secret'tan bikini alırken XS alıyorum onların 34'ü ama normalde 36-38 giyiyorum. Ama buna göre hesapladım. Dediği gibi ölçtüğümde (cm i 2.54 'e bölüp inche çevirdim). 32 ye 34 çıktı. Yani o mantıkla 32B giymem lazım. Ama benim sırtım 32 bedene göre geniş dar oluyor mesela göğüs değil de sırtı.

2n inch vardsa b beden gyiyonsun yani normal senn salla yapma artık bişe nomal yani senn

Kızlar ya ben de bu soya sütünün göğüs büyüttüğünü duydum bir arkadaşımdan, onun da bir arkadaşı denemiş ve olumlu sonuç almış bana da önerdi. Ama bilemiyorum kullansam işe yarar mı burada kullanan arkadaşlar etkisini gördünüz mü acaba???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…