sorun olmadığı halde hamile kalamayanlar

KKHN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2022
502
158
33
merhaba testlerimizde bir sorun olmadğı halde gebelik oluşmuyor 1 kürtaj geçirdim bidaha hamile kalamıyorum aynı durumda olan varmı acaba

merhaba testlerimizde bir sorun olmadğı halde gebelik oluşmuyor 1 kürtaj geçirdim bidaha hamile kalamıyorum aynı durumda olan varmı acaba
ben benimde hic bir sorun yokken 5 yildir olmuyo ikide asilama oldu oda olumsuz oldu

Buradaki çoğu kisi ayni, yalniz degilsiniz 🥲

Kuzenim bir çocuk sonrası 6 yıl ara verdi şuan istedikleri halde olmuyor tıbbi olarak bı sorunda çıkmadı doktor o an stres yapıp çocuk olsun diye düşünürseniz bu da olumsuz etkileyebilir demiş

Kuzenim bir çocuk sonrası 6 yıl ara verdi şuan istedikleri halde olmuyor tıbbi olarak bı sorunda çıkmadı doktor o an stres yapıp çocuk olsun diye düşünürseniz bu da olumsuz etkileyebilir demiş
Yani herkes aynısını söylüyor bazı zamanlarda düşünmüyoruz ama çoğu zamanda imkansız çevredekiler suratına çarpıo neden yapmıyosunuz flanlar ee senin odak noktan o oluyor ister istemez bebek arabaları vs yolda dikkatini çekio imkansız yani düşünmemek

farklı şeyler deneyen varmı tecrübelerimizi paylaşalım yada tüp bebek araştıran

Yani herkes aynısını söylüyor bazı zamanlarda düşünmüyoruz ama çoğu zamanda imkansız çevredekiler suratına çarpıo neden yapmıyosunuz flanlar ee senin odak noktan o oluyor ister istemez bebek arabaları vs yolda dikkatini çekio imkansız yani düşünmemek
Tabi canım o baskıdan dolayı psikolojik olarak gerilirsiniz kuzenimde aynı şekil bide ona boşuna kadar ara verdin ikinciyi yap ne bekliyorsun yaşın geçiyor diyorlar. Sürekli kafanızı meşgul ettiği için Algida seçicilik oluyordur bebeklerle alakalı her şey dikkatinizi çeker

yok cnm yasim kucuk hem tupbebek icin 3. asilamayi bn istemedim
yaşın küçükse bekle tabiki elde değil ama hayatın tadını çıkarmaya bak inan yaşım küçük olsa benim kafa yapım o gezelim hayatı yaşayalım ama yaş geçiyor malesef 33 oldum

yaşın küçükse bekle tabiki elde değil ama hayatın tadını çıkarmaya bak inan yaşım küçük olsa benim kafa yapım o gezelim hayatı yaşayalım ama yaş geçiyor malesef 33 oldum
yaa oylemi bn 23 yasindayim hicmi gebelik olmadi senin

Canım bizde neredeyse 1 buçuk senedir deniyoruz . Ha oldu ha olacak derken bu kadar zaman geçti.bir tane kimyasal gebeliğim var . Bu ay folik asite baslayacagim birde incir kürü ve havuç kürünü deneyip eşime de çakisr suyu ve keciboynuzu pekmezi ile yola devam edeceğiz. Bu arada doktorumun önerdiği folik asit 475 lira olmuş. Şimdi eczaneden geldim. Gerçekten çok şaşırdım. Ot çöp ne ararsan var evde ,😔

bir kez oldu boş gebelik ve kürtaj oldum bidaha olmuyor ya çok küçüksün akışına bırak bence
aynen cnm ama bu ayda kendi basima klomen kullandim once doktor tavsiyesiyle kullandim biliyom diye bu ayda kendi basima kullamdim nolur bilmem ama ben 5 yillik evliyim bi bebegimin olmasini cok istiyom 😔

aynen cnm ama bu ayda kendi basima klomen kullandim once doktor tavsiyesiyle kullandim biliyom diye bu ayda kendi basima kullamdim nolur bilmem ama ben 5 yillik evliyim bi bebegimin olmasini cok istiyom 😔
Allahım nasip etsin isteyen herkese haklısın ama önündeki süreç uzunn öyle düşün kendini rahatlat

X