Sorun bende mi?

bu mesajın şaka yapmak için açıldığını varsayıyorum
yoksa bizimle dalga geçildiğini düşüncem ki
o daha vahim sonuçlar doğurabilir
şakaydı güldüm geçtim

yok kızlar cıdden aslında 9 aydır arada kacamak oluo ama hıc kalmadım ama bu 1 aydır nerdeyse her gunu degerlendırdık hanı dıorum 9 ayda belkı tutmasasa son bır aydada damı tutmaz

1 ay cok erken bir zaman ama eger yumurtlama günlerini iyi değerlendirirsen rabbim nasip eder inş :)

bir ay içinde sadece 1 kere hamile kalma şansın var zaten canım :) ondada tutup tutmadığını ancak adet tarihin geldiğinde anlayabilirsin.Yani sen daha ilk denemede hamile olup olmadığından bile emin değilken,bir ay içinde bi türlü hamile kalamamaktan şikayet ediyosun :)) buda tuhaf oluyor haliyle...

9 aydır arada oluodu ama tabı o donemlerı acıkcası bılmıodum yanı o gunlerde oldumu bılmıorum ama bazıları bı kerede tutuo ıstemedıklerı halde benm 9 aydır arada bır son 1 aydır hep gene adet gordum bu ayda olmadı yanı ona uzuluorum

9 aydır arada oluodu ama tabı o donemlerı acıkcası bılmıodum yanı o gunlerde oldumu bılmıorum ama bazıları bı kerede tutuo ıstemedıklerı halde benm 9 aydır arada bır son 1 aydır hep gene adet gordum bu ayda olmadı yanı ona uzuluorum

daha dur çok yeni her ay %20 zaten hamile kalma şansı . doktorlar 1 sene veriyor korunmadan hamile kalailmek için cok erken girmişsin stres yapmaya

haklısınız benım kuruntum ne bıleyım hemen olsun ıstıorum ıste :KK66: daha var yanı sure dıosunuz :26:

sen daha bir ayda bu kadar panik yapıyorsan , 3-5 ay sonranı merak ediyorum. daha yenisin sanırım. ama buradaki insanlar bırak bir ayı senelerdir deneyip deneyip umudu kesmiyorlar. öncelikle sakin ol ve hamile kalmak için gerekli tüyoları bir oku. kendini ona göre hazırla. ayrıca bir ay boyunca hergün yapman faydasız. arkadaşların da dediği gibi bir ayda hamile kalabileceğin topu topu 3-4 gün var. denk geldi geldi. gelmedi bir sonraki ay. bol şans.

X