sorummm olacak

nacide48

05.06.2015
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2008
764
18
32
arkadaslar belki bilirsiniz bilgisyaarda silmek istediğin dosyayı silip geridönüşüm kutusundanda sildiğinde bilgisayar ne yaptıysan nereye girdiysen hangi klasörden neyi actıysan bunu kaydettiği biyer varmış peki onlar nasıl kökten silinir format hariçmirmirmirmir

ne demek istediğini pek anlamadım
geri donusumden sildigin bir dosyayı geri getirmekten falan mı bahsediyorsunfisfisfis

ne demek istediğini pek anlamadım
geri donusumden sildigin bir dosyayı geri getirmekten falan mı bahsediyorsunfisfisfis

tabikide hayır geri dönüşümden silsem bile baskabiryerde daha kayıtlıymış silenenler girdiğin siteler vs.onları diyorum baska nerde saklı olabilir bilginiz varmı

onlar silinmez canim bilgisayarin kendine ait hafizasi var onlarin tamamini sakliyor ama herkesin ulasabilcegi yerler degil yani ancak isin uzmani bulabilir onu/
hani boyle su islendigi zamanda bilgisayarina msn konusmalarini yazismalarini bulduk felan diyorlar ya onlar da bu yontemlerle frlan buluniyor yani.

canım, sen gezdiğin sitelerin adresleri silinsin istiyorsun heralde doğrumu anlamışım

eğer sorduğun buysa: explorerin üzerinde sağ tıkla özellikleri seç. açılan pencerede geçmişi sil var ona bas. eğer msn geçmişini soruyorsan: belgelerimde, sohbet günlükleri var onu aç ve kayıtlı konuşmaları sil.

eğer sorduğun buysa: explorerin üzerinde sağ tıkla özellikleri seç. açılan pencerede geçmişi sil var ona bas. eğer msn geçmişini soruyorsan: belgelerimde, sohbet günlükleri var onu aç ve kayıtlı konuşmaları sil.

evet arkadasım onu sordum ama bulamıom dediğin yerleri:sm_confused:

evet arkadasım onu sordum ama bulamıom dediğin yerleri:sm_confused:

masaüstündeki explorere sağ tıkla, özellikleri seç,üstteki genel sekmesini aç, sil butonu var ona bas.bu anlattığım gezdiğin siteleri siler.
msn silmek için ise masa üstünde belgelerime gel orada sohbet günlüklerim var onu aç ve hepsini sil. bu kadar...
umarım yardımcı olabilmişimdir.

masaüstündeki explorere sağ tıkla, özellikleri seç,üstteki genel sekmesini aç, sil butonu var ona bas.bu anlattığım gezdiğin siteleri siler.
msn silmek için ise masa üstünde belgelerime gel orada sohbet günlüklerim var onu aç ve hepsini sil. bu kadar...
umarım yardımcı olabilmişimdir.

canım saggolda orda sil butonu yokki .....

canım saggolda orda sil butonu yokki .....

sil butonu olmayan yerlerde, hepsini seçin ( seçme işlemini: ctrl + A tuşuna basarak yada pencerenin üstündeki düzen menüsünden tümünü seç diyerek yapabilirsiniz) sonrada delete tuşuna basın okeyleyin.umarım anlatabilmişimdir.

aebencim eğer explorerdekini soruyorsan genel sekmesinde "gözatma geçmişi" diye bölümvar altında sil ve ayarlar diye 2 buton var. oradaki sile basın.sil yokta sadece ayarlar varsa ona basın ve oradaki dosyaları görüntüle butonuna basıp ctrl + A yapıp tümünü seçin ve delete tuşuna basın. tabii bu anlattıklarım kullandığınız expolererin versionuna göre değişebilir. sizde çıkan menüleri ve butonları söylerseniz belki yardımcı olabilirim.

beyzanurcum o programı biliyorum ama valla hiç aklıma gelmemişti. hay aklınla bin yaşa:uhm: boşa dememişler akıl akıldan üstündür diye yerimseniben

ama bunuda günlük pcyi kapatırken yapmak gerekiyor dimi. arkadaşlara duyuralım.

canim gunluk yapma gibi bir zorunluluk yok tabiki
ama illaki o gun girilen yerleri silmek istiorsan tabiiki gunluk yapilmasi gerekiyor

cok guzel bir program valla herseyi siliyor

pcye format atılmadan önce kullanmıştım biliyorum çok güzel bir program hem pcdeki gereksiz dosyalarıda siliyor. Şuanda advanced Windows Care kullanıyorum ondanda memnunum.

X