Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Sorum fondotenim bakarmısınız

SARI_SEKERM

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2011
217
1
merhaba sürekli pudra kullanırım değişiklik olsun diye fondoten almaya karar verdim cildim karma yağlıya dönük bunun için yağsız fondotenleri tercih edecektim bir kozmetikçiye girdim bana golden lady çok satıldığını kullananların memnun kaldığını söyledi bende aldım üzerinde yağlı ciltlerin kullanabilceğini yağ içermediği e vitamini içerdiği için cildin nefes almasını sağladığı yazıyordu 2 gün üst üste kullandım sonrasında küçük sivilcelerim ve yanağımda kocaman bir sivilce çıktı neden böyle olduğunu anlayamadım sonuçta yağlı ciltler için hazırlanmış bir fondoten altına nemlendirici krem sürüyorum su bazlı hem krem hem fondoten ağır gelmiş olabilirmi fondotenden öncede nemlendirici krem sürülüyormu kullanmayı bırakmalımıyım yardımcı olursanız çok sevinirim

Canım clinuque even better kullanıyorum çok memnunum yok gibi hem lekeleri tedavi edici özelliğide var... Bitmek üzere yine alıcam biraz pahalı ama çok gidiyor her gün kullandığım halde, sonuçta yüzümüze sürüyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…