Soru....Koltugu yaktık ne yapacağız?

mizdamiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2006
6.750
19
39
:1no2::1no2:slm kızlar abım yenı aldıgım koltukları yaktı sıgarayla yanlıslıkla kultablasından dusmus yanmıs bole yuvalarak hemde krem rengı annemlerın gırmemesı lazım dosemeyı degıstırme olmaz cıkmıyorda ters cevırelım ne yapacaz yaaaaa babam kıyametı kopartır ıkı ay basımızın etını yerrrr allahdan ben 10 gune kendı evıme gecıom ama abımı basının etını kesın yer:1no2::1no2:

alla alla ne yapilirki bu durumda...bende düsünüyorum canim ama aklima bir sey gelmiyor. bi koltukcuya falan gitsen sorsan. belki onlar bi yöntem bilir. bu arada delik olusmusmu yoksa sadece izimi var

delık olmus yanı epey var bız ne yaptık kızlar abımle ılk once jıletle o yanan kısmı kestık sonra uygun bır ıple dıktık sıyah goruntu olmasa yanı yanık goruntusu yokta sankı yırtılmısta dıkmısler gıbı oldu gıbı oldu tabı bu bızı kurtarmaz ama

yok ben sıgara ıcmıyorum abımden herkes beklıyordu zaten yanı dıyelım kı yanlıslıkla ben dusursem bıle herkes abımı bılıgı ıcın kesın ona kalır hersekılde abım bıldıgım ıcın ustune ortu serıyorduk ama saolsun ortuyu bıle delmıs yakmıs bırde koltuklar daha yenı bır ıkı ay oldu da o yuzden cok zahmetler sonucu geldı o yuzden

ne yapalım ben yaptım dıyecem artık dugun gunu eve gecıste :roflol:

Oncelikle gecmis olsun yerimseniben 2 sey deneyebilirsiniz.Eger aldiginiz yerden o kumasin bir parcasini temin edebilirseniz,desene gore oraya dikebilirsiniz.(kareliyse mesela kumasi o parcayida kareler birbine gelecek sekilde ayarlarsiniz)Veya aldiginiz kumastan iplikler cekerek teker teker gözeyebilirsiniz yanik kismi....
Bu arada Mutluluklar dilerim :1hug:

aynı konudan bende şikaytçiyim bi 3 lü koltuğu annem diğerini babam yaktı allahtan babam kendi döşettiği için koltukları biraz aynı kumaştan geirmişti bende dikmiştim belli oluyo tabi ama olcak o kadar örtü örtücem artık geçen yine ufacık yakmış annem benmi anneyim omu belli değil aa hep ben uğraşıyorum hep ben =))) bazen anneme öyle yakınıyorum sesini bile çıkartmıyo

vallahi ne yapsan kurtulamazsın o görüntüden gibime geliyor...

ayyy canim yaaa bende yeni evi dösedigimde sigara icerken yaktim koltugu yesil koltuk sigara düstü delik oldu siyah oldu ayni renk kumas buldum diktim olmadi yaa kopuyor geri bide almnyda hic caresi yok öylece biraktm esim bisi demdi ama ailesi dedi burya ne olmus bende esimin üstüne attim napimmm sigara ictgmi bilmiolardi...yapilcak bisi yok canm,,,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…