Sophia Loren'in badem gözleri

Estetikport

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2014
206
14
34
Sophia Loren, Türkan Şoray denilince ilk akla gelen güzel gözleri ve etkileyici bakışlarıdır. Onlar iri ve hafif çekik gözleriyle anlam yüklü, etkileyici, enerji dolu bakışlarıyla hafızalarımızda yer ettiler. Hangi kadın istemez ki böyle güzel gözlere, bakışlara sahip olmayı? Hangi kadın istemez ki "çok güzel gözlerin var" cümlesini duymayı...hurriyetaile'deki köşemizdeki yeni yazımızda, kalıcı güzelliğe sahip gözlere nasıl sahip olabileceğimizi anlatıyoruz

ben 49 yaşında emekli bir bayanım.Gözlerimin uçlarını hafif yukarı kaldırarak BADEM GÖZ olmasını istiyorum. Ama bunun için tahmini olarak üç aşağı beş yukarı ne kadarlık bir bütçe ayırmam gerekiyor. Bu konuda ne yapmam gerekiyor. Bu işlem toplam kaç gün sürüyor.Dikişlerin alınması da dahil olarak. İstanbul dışında yaşıyorum. Bana ne önerirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

Bu Operasyon nasıl yapılıyor ?
Cerrahi bir işlem mi ?
kalıcılığı ne kadar ?
Göz altındaki kırışıklara da iyi geliyor mu ?

ben 49 yaşında emekli bir bayanım.Gözlerimin uçlarını hafif yukarı kaldırarak BADEM GÖZ olmasını istiyorum. Ama bunun için tahmini olarak üç aşağı beş yukarı ne kadarlık bir bütçe ayırmam gerekiyor. Bu konuda ne yapmam gerekiyor. Bu işlem toplam kaç gün sürüyor.Dikişlerin alınması da dahil olarak. İstanbul dışında yaşıyorum. Bana ne önerirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

Sevgili Hijyenikim,

info@estetikport.com'a fotoğraflarınızı gönderebilirsiniz. Sonrasında asistanım sizinle irtibata geçip sorularınızı birebir yanıtlayacaktır.. İlginiz için teşekkür ederiz.

Sağlıkla kalın,

Doç. Dr. Tayfun Türkaslan

Bu Operasyon nasıl yapılıyor ?
Cerrahi bir işlem mi ?
kalıcılığı ne kadar ?
Göz altındaki kırışıklara da iyi geliyor mu ?

Sevgili Aylinmst,

Bu cerrahi bir işlemdir. Göz yapınızın uygun olması gerekir. Muayene ya da info@estetikport.com mail adresinden fotoğraflarınızı değerlendirerek bu uygunluğun durumunu ortaya koyuyoruz. Badem göz estetiği sonuçları kalıcıdır. Gözaltı kırışıklıklarına yönelik bir operasyon değildir. Göz altı için ayrıca operasyon gerekmektedir. Yanıtlayacağımız sorularınız olursa lütfen iletin.

Sağlıkla kalın,

Doç. Dr. Tayfun Türkaslan

X