Selülit Sonunda selüliti hayatımdan çıkarıyorum!!

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

dedokido

Guru
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2008
142
2
arkadaşlar kilomdan genel olarak memnun olduğum halde,selülit problemimi ( ve kılcal varis ) bir türlü yenemiyordum.aslında ikisine de sebep olan aşağı yukarı aynı şeyler.uyguladığım yöntemle selülitlerim yavaş yavaş,azar azar değil çok hızlı ve gerçekten gözle görülür bir şekilde azalmaya başladı.yöntemim şu :

1. normal tuz çöpe,himalaya tuzu baştacı!! ( 4-5 gram maksimum )
2. şeker yok.hiç yok.aşırı şekerli meyveler yok.
3. hergün 2,5-3 litre karbonatlı su.yemeklerden yarım saat önce veya 1,5-2 saat sonra ikişer bardak.yemekle beraber su içmiyorum.karbonat eczaneden alınacak ingiliz karbonatı olacak.her bardak suya yarım çay kaşığı konulacak.sabah ilk iş,akşam son olarak mutlaka içilecek.
4.kola,asitli içecekler,çay,kahve,meyve suyu yok.sadece bitki çayları ve ayran.
5. veee listenin en ama en önemli maddesi trambolin.eve trambolin aldım ( reebok rebounder marka ).5 dakika ile başlayıp yavaş yavaş arttırıyorum.internette güzel videolar var.sporcu sütyeni takmayı unutmayalım.trambolin gerçekten ama gerçekten selüliti bitiriyor arkadaşlar.yemin ediyorum benim denemediğim yöntem kalmamıştı,ama gözle görülür ve kalıcı sonuçları bir türlü alamıyordum.şu anda inanamıyorum.hızlı bir şekilde yağ kaybediyorum ve dolaşım problemi diye birşey kalmadığı için selülitler hızla eriyor.zaten trambolini kullanınca anlayacaksınız.nasıl bütün vücut bir anda kıpkırmızı oluyor.damarlar açılıyor ve kan hızlı hızlı akmaya başlıyor vücutta.trambolin lenf sistemini uyaran çok önemli bir spor aleti.selülitin çaresi zaten lenf sistemini harekete geçirmekte.ayrıca toksinleri vücuttan attığınız için acayip kilo da verdiriyor.oluşmuş varisleri bilmem ama bundan sonra eğer haftada en az 4-5 kez trambolinde zıplarsanız varis problemi yaşayacağınızı sanmıyorum.mutlaka deneyin ve aynada gördüğünüz değişimlere inanamayacaksınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…