Sonunda Hamileyim neler yaptımanlatıyorum kızlar

hellobabys

Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2022
713
395
27
Kızlar merhaba burda pek çok konu açtım sorunlarımı sordum bu ay çok şükür hamile kalabildim ikimizdede bir sorun yoktu ama uzun sürdü Allah hepinize nasip etsin öncelikle ınsulın direnciniz var mı öğrenin ben insülin direncimi öğrendim ve glıfor başladım o ay artı olarak ınofolıc combi kullandım adetin tam 3 günü başladım ve aynı zamanda yumurtlama takibi yaptım akıntı arttığı ara bi kaç gün ilişkiye girmedim taki tam çift çizgiyi belirgin görene kadar o gün ilişkiye 2 kere girdim kendimce bi cinsel perhiz yaptım sperm kalitesi için ve kendimi temizliğe verdim unutmak için sürekli oyalandım gebelik belirtisi de birtek göğüs ağrısı ve kasık ağrısı yaşadım rabbim isteyen hepinize versin banada sağlıklı doğurmayı nasip etsin

Tebriklerr, insülin konusunda bi belirtiniz var mıydı

PCos yoktu ama kiloluyum maalesef kiloluda. Gebe kaldım insülin de de bir belirtim yoktu canım bi doktor arkadaşım şüphelendi sadece

Kucağınıza almak nasip olsun inş insilün direncinize nasıl baktırdınız peki

Aç karnına gittim doktordan özellikle insülin ,glukoz ve 3 aylık şeker bakmasını rica edinmerhaba
Merhaba Allah sağlıkla kucağına sayı nasip etsin inşallah ne zaman test yaptınız acaba enim adete yakın çok fazla adet sancısı çekerdim +olarak göğüs ağrısı ve damarların belirginlesmesi şuan sadece göğüs hassasiyeti var ara ara tatlı bir şekilde kasıkta batmalar hiçbir şekilde adet belirtim yok adet gecikmesinden bir gün sonra kan testi yaptırsam kanda belli olur mu acaba erken mi

Canım 95 kilo falan kaldım baya anlayacağın.ben adetten önce evde test yaparak öğrendim sende erken gebelik testiyle öğrenebilirsin belki

sorması çok ayıp özür dilerim sorduğum için öncelikle ama kaç kilosunuz? ben de biraz kiloluyum hamile kalmaya çalışıyorum o yüzden sordum. pcos var bende ama.
Pcos insülin direnci yumurta tembelliği kilo tansiyon ben de bu şekilde hamile kalmaya çalışıyorum rabbim hepimizin yardımcısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…