Gebeliğe Hazırlık Sonunda Hamileyiiimmm :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Anladım teşekkür ederim denemekten zarar gelmez diye düşünerekten deneyeceğim

Kimyasal nasıl geçirdin canım
İlk bebek istediğim ay hamile kaldım şubat ayında mart başı hamileliğimi öğrendim fakat öğrendikten 5 gün sonra kanamam başladı canım beta da düşmüş o şekilde kimyasal gebelik oldu daha sonra korunduk salgın dan dolayı bakalım bu ay tekrar istiyorum nasipse

Hayırli olsun sağlıkla ilerlesin Allah ol demiş ve olmuş inan bana kendini ısıtmakla yatmakla yıkamamakla hiç alakası yok yıllarca edindiğim tecrübeyle sabit

Spermin daha uzun süre canlı kalmasını sağlıyor bildiğim kadarıyla. Bana da tavsiye etmişlerdi ama ben yorganın altından çıkmamayı tercih ediyorum
Ay bende ilişkiden sonra dona dona yatıyordum yatakta

Allah hayırlı etsin. Sağlıkla kucağınıza alın inşallah. Darısı olmayan başına (amin)

Allah nasip eder hiç kafaniza takmayın bende 2 kimyasal geçirdikten sonra şuan 9+7 haftaligiz çok şükür bugünlere

Allah nasip eder hiç kafaniza takmayın bende 2 kimyasal geçirdikten sonra şuan 9+7 haftaligiz çok şükür bugünlere
İnşallah canım umudum var çok şükür inşallah sağlıkla gelsin senin adına çok sevindim kimyasaldan hemen sonra mı hamile kaldın canım?

Evet kimisi beline yakı yapistiriyor sicak olsun diye

İnşallah canım umudum var çok şükür inşallah sağlıkla gelsin senin adına çok sevindim kimyasaldan hemen sonra mı hamile kaldın canım?
Yok 2 yıllık evliyiz ilk 6.ayında kimyasal gecirdim sonra 1.evlilik yildonumunde kimyasal oldu sonra 1 yıla yakın hamile kalmadim 2. Evlilik yild. Hamile olduğumu öğrendim prolaktin degerlerim düzensiz olduğundan öyle oluyormuş dostinex verdi hamile oldugumu öğrendim Rabbim dileyen herkese nasip etsin.Birwz sabır çokça dua

Anladım canım öncesinde hormon testi yaptırmamışmıydın ben bu ay olmazsa bi hormon değerlerime baktırmayı düşünüyorum

Hayırlı ugurlu olsun canım Rabbım saglıklı kucagınada almayı nasıp etsın inş darısıda bana ayın 2 de catlatma ignesi oldum adetime bi hafta var adet olcakmışım gibi hissediyorum ama inş olmam banada dua et

Anladım canım öncesinde hormon testi yaptırmamışmıydın ben bu ay olmazsa bi hormon değerlerime baktırmayı düşünüyorum
Kesinlikle hormon değerleri okadar önemliki o sebebten düşükte oluyor hamilece kalamıyosun illa rahimde birşey olması gerekmiyor ben daha 6 aylık evliyken kimyasaldan sonra gittim ama doktor okadar sorumsuzduki prolaktin değerin yüksek çıkmış dedi bisey yapmadı o an bi hap bisey vereymiş kalirmisim aradan baya zaman geçti doktorumu degistirdim iyiki öyle yapmsiim herşeyine baktı bisey bulamadı bide hormon testi yapalim dedi sonra yapınca diğer doktorun dediğini dedi ama tabiki ilaç verdi o ay hamile kaldım işte çok şükür öyle yani doktor seçimi çok önemli bu bedelini ben 6 aylık evliyken bile biliyodum ama nafile

Hayirli ugurlu olsun cnm bebegin ins saglikli sekilde gelir dunyaya sicak su torbasini bende deneyecegim insallah bu ay tutar benimde insallah yarin adet günüm cnm senin sivilcelenmen oldu mu test oncesi
Sanırım sıcak su torbasıni denediniz sizde hamilesiniz

Sanırım sıcak su torbasıni denediniz sizde hamilesiniz
Yok cnm denemedim ümidi kesmistim daha dogrusu kendimi baska seylerle mesgul etmistim olursa 1 yil sonra olsun diyordum kendi kendime oluverdi bu ay cok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…