sonunda bende hamileyiiiiiiiiiim kızlar

Su-Perisi

Meleğim iyiki varsın...
Kayıtlı Üye
5 Mart 2007
3.864
3
buqün test yaptırdım 1 saat önce sonucu öğrendim.pozitif cktı.o kadar mutluyumkı suan mutluluktan aglıorum.allahım isteyen herkese anne olmayı nasip etsin.:nazar:

Çok sevindim canım. Allah sağlıklı olarak kucağına almayı nasip etsin inşallah...

Hayırlı olsun cnm.ALLAH sonuna kadar sağlıklı bir şekilde götürsün.Bizim de yüzümüzü güldürsün inşallah.

tebriklerrrrrrrrrrrrrrr Allah tamamına erdirsin inşallah:emir_bebek: darısı isteyen herkesin başına:emir_bebek:

tebrik ederim canım gözünüz aydın allah tamamına erdirsinnn

darısı bizimde başımızaaaaaaaa

tebrik ederim,hayırlı olsun cnm:nazar:
iyi bir hamilelik geçirirsin umarım:CüvCüv:
Allah kucağına almayı nasip etsin.:emir_bebek:
Darısı tüm isteyenlerin başına:Saruboceq:

tebrikler canım allah tamamına erdirsin darısı bizlerin başına...

tebrikler canım iyi bir hamilelik geçirmeni diliyorum:emir_bebek:
bizim içinde dua etmeyi unutmahihoyyyt

Tebrik ederim canım.Sağlıklı doğum diliyorum,bizlere de dua et.

çok tşk ederim.inş. allahım tüm isteyenlere verir.dualarım sizlerle.9aylık ewlıyım.her ay hüsranla sonuclanıodu.allahım yüzüme baktı.bende anne olacam artıkinşallah sizde bu duyguyu tadarsınız.:ecrin_bebek:

tebrikler alalh kucağında almayı nasip etisn bende temmuz annesi olucam inşallah seni oraya bekliyoruz buyur gel canım dertleşiriz hayırlı uğurlu olsun inşallah...kaydirigubbakcemile5a.s.

tebrikler allah sağ salim yavrunu kucağına almayı nasip etsin inşallah darısı tüm bebek hasretiyle yanıp tutuşan herkeze içinde banada olsunnn allahım ne olur bizlerinde gönlüne göre verrr ne olur yarabbim bizleri evlat acısıyla sınama aminnn

çok sevindim canım tebrik ederim
bebeğin sana ve eşine hayırlı olsun
sağlıcakla kucağına alırsın inşallah
darısı dileyen isteyen diğer arkadaşlarımın başınaa.s.

canım tebrik ederim allah hayırlı hamilelik ve kolay dogumlar nasip etsin darıs bizim başımıza kızlar...

X