Sonunda Allah dualarimi kabul etti.....

Kancicegim

Aysima´nin Annesi:)
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2007
3.933
19
kizlar Rabbim e sukurler olsun sonunda dualarim kabul oldu...
dun test yaptim pozitifti hamileyim nihayet....tam 5 +4 gunluk bebegim.
hala inanamiyorum ve bu sefer dusuk olmayacak hissediyorum cunku...yavrum ellerimden tutacak ve hersey cok guzel olacak insallah...:dance:

cok sevincliyim kizlar bunu da sizinle paylasmak istedim canlarim,darisi basiniza ...Allah isteyen herkese versin Rabbim bu duyguyu yasatsin herkese....:teytey:

ay canım ne kadar güzel allah sağlıcakla kucağına da almayı nasip etsin ne kadardır bekliyodun bize de dua et olurmu

Gözun aydın arkadaşım ALLAH hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin.

Canım gözünaydınn hayırlı olsun.Tebriklerr .Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin.Allaha emanet ol bebeğinle canım Şeniz

canim ben aslinda uzun zamandir beklemiyordum yani 2 senelik evliyim 4 ay once dusuk yaptim o yuzden cok sevindim ...

merak etmeyin dualarim sizinle canlarim

canım inşallah bu sefer sağlıcakla kucağına alırsın dikkat et kendine olurmu

tabi ki yazarim canim...

benim demistim ya cok fazla midem bulaniyo diye o ilk belirtiydi..
ardindan akinti geldi,kasiklarim batiyordu ama fazla degildi..
idrarim koyulasti,goguslerim sizliyordu...sonra da zaten adetim gelmedi...
simdi de halaaaaaa bulantim var

ama en tuhafi son birkac gundur doymak bilmiyorum,gunde 5 ogun yiyorum bulantidan dolayi midem kaziniyo surekli ben de yiyorum vallahi....
bu gidisle 200 kilo olurum heralde....

tekrar tesekkuler canlarim saolun iyi ki varsiniz inanirmisiniz sizinle olmak beni cok rahatlatiyor..hepiniz canlarimsiniz,...ve her zaman yanimda olacaginizi bilmek cok ama cok guzel..insallah darisi basinizaa...

tebrikler canım allah sağlıcakla kucağına almak nasib etsin.allah tüm isteyenlere versin

çünki Tekrarlayan Düşüklerim Oldu şimdide Hamile Birisini Duyunca Hem Seviniyorum Hemde Inşallah Olmaz Kendiminkindeki Gibi Olacak Zannediyorum Ben çok Hassas Oldum Bu Konularda Lütfen Dikkat..............

çünki Tekrarlayan Düşüklerim Oldu şimdide Hamile Birisini Duyunca Hem Seviniyorum Hemde Inşallah Olmaz Kendiminkindeki Gibi Olacak Zannediyorum Ben çok Hassas Oldum Bu Konularda Lütfen Dikkat..............

canim benim ilgine tesekkurler merak etme kendimi cok fazla yormuyorum zaten surekli uykum gelio o yuzden fazla bisey de yapmamiyorum dinleniyorum daha cok..ben de ikince kez kaldiramam dusugu o yuzden hep dua ediyorum tabi ki sizin icin de ediyorum canlarim...bu sefe rinsallah bebegim tutar ellerimden insallah...

cok tesekkurler herkesea.s.

çokkkk tebrik ederim canım.. allah sağlıkla kucağna almayı nasip etsin inş..

kizlar Rabbim e sukurler olsun sonunda dualarim kabul oldu...
dun test yaptim pozitifti hamileyim nihayet....tam 5 +4 gunluk bebegim.
hala inanamiyorum ve bu sefer dusuk olmayacak hissediyorum cunku...yavrum ellerimden tutacak ve hersey cok guzel olacak insallah...:dance:

cok sevincliyim kizlar bunu da sizinle paylasmak istedim canlarim,darisi basiniza ...Allah isteyen herkese versin Rabbim bu duyguyu yasatsin herkese....:teytey:

canimm inanki cok sevindim ya ne guzel valla herkese ayagim ugurlu geldi vallaaaaa süper rabbim isallah kucagina almayida nasip eder bitanem ayyy cok guzel bir haber vallahi bebisimden bebisime selamlarrrrrrrrrrrrr

X