Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Sonunda aldım. Mobilyalarım :)

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları
inegölde3n aldınız sanırım ben de koltuk takımı bakıyorum inegölden bursada oturuyorum nasıl emmnun kaldınız mı bu koltuklardan ben özellikle oturumu rahat istiyorum siiznkinin almond rengi dikkatim,i çektii

Evet inegöl mobilyaları ama ben inegölden almadım, yaşadığım şehirde inegöl mobilyaları satan bi yerden aldım.
Henüz daha gelmedi mobilyalar. Ki geldiklerinde de kullanmaya başlamak için bi ay kadar sürem olacak :) Ama görünüş itibari ile kaliteli mobilyalardı.
Bizde hep oturumunu rahat arıyoduk koltuk takımı ve oturumu gerçekten çok rahattı aldığımız ürünün.

şuana kadar gördüğüm en güzel mobilyalar diyebilirim bende 27 ağustosta evlenicem mobilyalarımı almamış olsaydım bunları almak isterdim benimkilerden daha güzel kesinlikle :)

Aslında mobilya yolculuğumuza başlarken başka tarz vardı aklımızda,modern değil. Ama yolculuğumuzun sonunda bunları almış olduk.
Beyaz olsun dedik, sade olsun dedik, evi ferah göstersin iç açsın göz yormasın dedik, ve bunlara karar verdik :)

Oturma odam.

Yemek odam. (salonum sadece yemek odası tarzında olucak, koltuk takımı almadık salon için. )

ve yatak odam.

koltuk takımı kilim mobilyadan sanırım... diğerleri nereden ve ne kadara aldın arkadasım???

Teşekkür ederim kızlar,begenmenize sevindim:)

Marka soranlar için şöyle söyliim; Bu ürünler bursa-inegöl mobilyaları. Ben bursada yaşamıyorum ama yaşadığım ilde inegöl mobilyalarının satıldığı bi yerden aldım.

Yatak ve yemek odası için buraya bakabilirsiniz;
Muzaffer Mobilya

Koltuk takımı içinse buraya ;
Anasayfa | Rendi

Fiyat olarak yemek odası: 5750 TL
Yatak odası: 5750 TL
Koltuk takımı: 3900 TL

ama güzel bi pazarlık sonucu daha uygun fiyatlara aldım ben :)

nerede yasıyorsun peki? Ankarada sitelerden mi aldın?

çok çok beğendim. gördüğüm en güzel mobilyalardan. bir de beyaz renk pek sevmediğimi düşünüyordum ama sanırım mobilyada seviyormuşum :KK1: güle güle kullanın :KK9:

Teşekkür ederim kızlar,begenmenize sevindim:)

Marka soranlar için şöyle söyliim; Bu ürünler bursa-inegöl mobilyaları. Ben bursada yaşamıyorum ama yaşadığım ilde inegöl mobilyalarının satıldığı bi yerden aldım.

Yatak ve yemek odası için buraya bakabilirsiniz;
Muzaffer Mobilya

Koltuk takımı içinse buraya ;
Anasayfa | Rendi

Fiyat olarak yemek odası: 5750 TL
Yatak odası: 5750 TL
Koltuk takımı: 3900 TL

ama güzel bi pazarlık sonucu daha uygun fiyatlara aldım ben :)
haziran haziran selam. yorum yapalı çok olmuş ama acaba bahsettiğin yer çakmaklar mobilya mı? mobilya almayı düşünüyorum, yardımcı olursan sevinirim.

haziran haziran selam. yorum yapalı çok olmuş ama acaba bahsettiğin yer çakmaklar mobilya mı? mobilya almayı düşünüyorum, yardımcı olursan sevinirim.
Mobilyaları aldığım yeri soruyorsan hayır çakmaklar mobilya değil.
Ama markalarını soruyorsan şöyle yardımcı olayım Yatak odam ve yemek odası takımım Muzaffer Mobilya
Oturma odam Rendi mobilya olması gerek.

Mobilyaları aldığım yeri soruyorsan hayır çakmaklar mobilya değil.
Ama markalarını soruyorsan şöyle yardımcı olayım Yatak odam ve yemek odası takımım Muzaffer Mobilya
Oturma odam Rendi mobilya olması gerek.
haziran haziran teşekkür ederim cevabın için. muzaffer mobilyadan beğendiğim bir köşe var ancak Ankara'da bulamıyorum. sen nerden almıştın acaba? bu markanın satıldığı yeri bulabilirsem çok iyi olacak.

X