Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Sonuçta Allah bana bi dert vermiş :D

PeLLiN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2010
17
0
ben 18 yaşındayım göğüs yok arkadaş :) 18 yaşındaki kızın göğsü olmaz mı ya dümdüz tahta otur çivi çak yani. Annemler felan evlenince büyür diyo evlendikten sonra büyüyen göğüsü napıyım ilk gece adama ne dicem ben. Şakamısın sen dese ne dicem :)) Herşey Allahtan tabi isyanım yok ama böylede olmuyo :) böyle gelmiş böyle gider büyümez bu Allah bulandan razı olsun ama silikonda bi yere kadar :) evlensem gecelikte giyilmez bu göğüsle hayır yani nerenle sexsi olmaya çalışıyosun bomboş :)) 18 yaşında bunları düşünme diyenleriniz olabilir ama huyum kurusun bi konuya takınca her haltını düşünüyorum. Burda bitkilerden fayda görmüş arkadaşlar var ama uygulayamıyorum ona iyi gelen şey bana zarar verebilir bünye meselesi bu. Nerelere gidiyim kime derdimi anlatayımmmm masaj yöntemiyle fayda gören var mı ???

ailende bunu yaşayan sadece sen misin? annen, teyzen falan onlarda da aynı problem olmuş mu?

canım üzülme hurma narsuyu ve düzenli masajla bayağı çare bulan var. zahmetsiz rahmet olmaz diyerek biraz zahmete girmelisin

tatlım evlenmene cok var zaten bıraz dene dogal cozumlerı arastır bıtkısel kurler var bununla ılgılı masaj vs. ılaclardan uzak dur ..
baktın olmuyo para bırıktırıp amelıyat oılursun baska cozum yok

aynı beni anlatmışsın bian ben bunu ne zaman yazdım yaa oldum:) bnde 18ken aynıydım 25 oldum hala aynı kendiliğinden büyümüyo yani söyleyim.) sen ne yap ne et doğal yollarla büyütmeye bak. bnmde tahta gibi şuan dümdüz yani hiç yok bi ucu var,erkeklerin bile benden daha büyük o derece yani,:) beni silikon paklar sadece

eyvahlar olsun o zaman :) teşekkürler paylaştığın için hemen atağa geçmem için iyi gaz verdin :))

bizim ailede de herkesinki büyük ir ben sapım kaynamışm yaa
ben 18 yasında evlendm aynı senin tabirinle limon kadar memeyle
sonra 2 cocuk yaptm ilkinde bir büyüdü ne güzeldi
2.de hiç büyümedi cocuk birden sütü kesti
fost diye ne varsa olan da gitti
sıfıra sıfır elde var sıfırr
yaş 25

Son düzenleme:
bi süre doğal yöntemleri de deniyosun ama yok nafile 1-2-3 santimlik oynama oluyor. ne bulduysam yaptım hap küç rezene. rezenede bi fayda buldum ama kokusundan bi iğrendim o gün bugündür midem kalkıyo :/ evlenince de pek etkilemiyo :/ durum vahim bende aranıyorum bi çare

bende 18im benimde pek büyük sayılmaz ama bence bunun için kilo almak lazım neticede meme çevresinde yoğun miktarda yağ dokusu var. tabi bir spor merkezinde ve diyetisyenle olur bu işler. sonra mazallah duba gibi oluruz yinede göğüs büyümez

alınan kilolar kiminin göğsüne kiminin göbeğine kiminin kalçasına gider alınan her kilo göğüse yaramıyo maalesef :)

Kızlar aynı durumdayız mutlaka çözmemiz lazım bu sorunu,bende 21 yaşındayım uğraşıp duruyorum ama bu ergenlikteki gibi östrojenle olcak iş bizim vücudumuz o östrojeni artık fazla üretmediğinden büyümüyo o yüzden bitkilerden östrojeni alcaz bitkisel östrojenler vücudumuzun ürettiğinden daha zayıf etki ediyor o yüzden uzun zaman kullanmamız lazım inşallah etki eder gerçek anlamda büyütür ya bende evlenmek istiyorum bikaç sene sonra ama bu halde evlenmek istemiyorum ya resmen kadın gibi değiliz (((((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…