Sonuçlarım çiktı..bi bakarmısınız

ebruli22

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2007
2.086
58
44
evet2 tane düşükten sonra bu testleri yaptırmaya verdiler ve yaptım..sonuç bunlar..bilgi olan var mı..sonuçlar nasıl...bide ilaç verdi bana Rovamycine(Spiramisin) 15 gün kulan dedi..hamile kalmayı düşündün zaman bırak dedi :çok üzgünüm:

Rubella lgM - negatif (0.14)
Rubella lgG - pozitif (15.6)
Toxo lgG(ELFA) - pozitif (7.1)
Toxo lgM(ELFA) - negatif (0.10)
CMV lgG - pozitif (45.6)
CMV lgM - negatif (0.23)
HBsAg - negatif
Anti-HİV - negatif
Anti-HCV - negatif
Parvovirus B19 lgG 32 U/ml
Parovirus B19 lgM 12 U/ml
Protein-C 117.5%
Protein-S 79%

canım bak bende düşükten sonra tahlil yapılmıştı onun kiyle seninkini kıyasladım aynısı yalnız
Toxo IgG(elfa) pozitif .. bu değer bende negatif çıkmış..

doktorum bbu değerlerde bir sorun görmemişti..
birde moleküler testler var tıp fak.hastanesinde yaptımıştım ben hemotoloji bölümnde yapılan testler bunlar
MTHFR 1298
PROTHROMBIN 20210 MUT
MTHFR 677

bu dediğim testlerden benim kan pıhtılaşması olduğu çıkmıştı canım.. başka test yapılmadımı sana dediğim gibi hemotolojiden test yapıyorlar moleküler testler

inşallah sende de bir sorun yoktur canım.. doktoruna göstermedinmi bu sonuçları

canım bak bende düşükten sonra tahlil yapılmıştı onun kiyle seninkini kıyasladım aynısı yalnız
Toxo IgG(elfa) pozitif .. bu değer bende negatif çıkmış..

doktorum bbu değerlerde bir sorun görmemişti..
birde moleküler testler var tıp fak.hastanesinde yaptımıştım ben hemotoloji bölümnde yapılan testler bunlar
MTHFR 1298
PROTHROMBIN 20210 MUT
MTHFR 677

bu dediğim testlerden benim kan pıhtılaşması olduğu çıkmıştı canım.. başka test yapılmadımı sana dediğim gibi hemotolojiden test yapıyorlar moleküler testler

inşallah sende de bir sorun yoktur canım.. doktoruna göstermedinmi bu sonuçları

Toxo IgG(elfa) pozitif Toxo lgM(ELFA) - negatif dr.dedi onceden vucuğunda bir parazit vardı ama şimdi yok eğer Toxo IgG(elfa) negatif Toxo lgM(ELFA) pozitif olsaydı o virus hala vucudumda olurdu ama yok dedi...bide kan pıhtılaşmayı sordum bana yok dedi bu Protein-C 117.5% Protein-S 79% normal çiktı kan pıhtılaşma yok dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…