Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Sonuç

lola95

Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2014
23
27
Büyütme programi başlıklı bir cok konu acilmis fakat baslayip da iyi bir sonuc elde eden yok mu ?

Okuduklarıma göre sadece 1 kişi düzenli uygulayıp sonuca ulaşmış canım 19 cm büyütmüş başkada okumadım

Okuduklarıma göre sadece 1 kişi düzenli uygulayıp sonuca ulaşmış canım 19 cm büyütmüş başkada okumadım

Yani 19 cm çok o yaptığı neyse bizde yapalım ben 2 cm dolgunlaştı biraz büyüdü 19 cm olsa amuda kalkar oynarım hangi program ki

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Özel msjatamiyorum yeni üye oldugum icin intromtrack nickli bir bayandı başlıgı bulunca yaziyom canim

Şerbetçiotu kremi ve adaçayıyla büyütümüş kızlar okuyun kolay bişi zaten

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Şerbetçiotu kremi ve adaçayıyla büyütümüş kızlar okuyun kolay bişi zaten

İnşallah cnm bıçak altına yatmak istemiyorum

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Adacayi yariyor galba kizlar adet mi yoksa buyumeye mi basladi tm anlamis degilim ama daha dolgun gbi sanki hafif kesin sonucu yazarim 1 haftadir yapiyorum bende adacayi iciyorum 1 bardak hergun poyuyla krem yaptim sabahlari onu suruyorum yarim saat 1 saat bekletiyorum sonra dusta masaj yapiyorum tekrardan ilk sicak suyla sonra soguk suyla ins buyume belirtileridir bunlar

İnss gercek buyumedir yanilmiyorumdur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…