Sonbahar Hüznün Diğer Adimi...

lonely girl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2007
38
0
Yıl 2007 ve yine sonbahar ...
hayatın kendini can sıkıcı bir şekilde tekrar etmesine şaştım kaldım geçen akşam yine aynı şeyler bir film senaryosu gibi üzerimden atamadığım hüznüm heryardeydi sanki kaçış yok yüzleşmek zorundaydım herkes gibi bu süreçte bende acı çekiyordum evimin balkonundayım radyoda vivaldi çalıyor ve serin esen bir rüzgar ona eşlik ediyor kahvemi yudumlarken yüzümde asılı kalan gülümsemede neyin nesi acaba anlamsızca işte sonbahar şımarıklığı benimkisi.
Gözümü alamıyorum sararmaya yüz tutmuş yaprakladan sonbahar hüznüyle gelmiş şehrime hoşgeldin diyorum ve yine yalnız karşılıyorum onu oysa hiç aldırış etmeden haince geçip gidiyor işte zaman onuda bıktırmış sanki yalnızlık ve sonbahar sevilesi olabiliyormuş meğer sonunda kabullendim ve yine bakıyorum balkonumdan hayat bana inat devam ediyor zaman akıp gidiyor tutamıyorum yine yanıyor ışıklar insanlar koşuşturuyor yemekler pişiyor kahveler içiliyor çocuklar oyunlar oynuyor ve dikkatimi çekiyor birisi bilmediği bir kederi biliyormuş gibi anlatıyordu ne kadar kolaydı herşey ona göre bir çırpıda anlatıverdi keşke yaşarkende bir çırpıda geçse bitse herşey o anda sadece acıdım ona .
Hani hiç bitmez sandığımız yada unutmayız dediğimiz şeyler varya nasılda unutuluyor aslında aşkları sevgileri acıları sevinçleri hüzünleri hiç unutmam sanıyor insan bitmeyeceğini sanıyordum bittiğine en çok ben şaşırdım bir fark ettimki unuttuğunu bile unutuyormuş insan neyi unutmak zor gelir insana aşk mı ayrılık mı bir arkadaşım '' sil baştan yaşamak isterdim hayatı'' dedi bana bende ona ...

Hey kendine gel

Uyan uyan ayakta mı uyuyorsun ne?

Yok öyle bir şey

Ne demek sil baştan, yeniden başlamak

her şeyi unutmak

Kendini kandırma ,

Sen bu hayatı yaşayacaksın

Acısıyla tatlısıyla
bunları düşünmek için daha erken pes etmek yok bize....

merhaba Lonely girl yazı çok güzelmış arakdaşım çok begendim tam benim kalimden sanki ben yazmışımda pazyşamışım egerki yazıyı yazan sense yazmaya devam et hayat gibi arkadaşımevet sonbahar hüzün mevsimi benim için hayata mes etmeden bu sonbahar olcak güzel mevsimlerin peşi bunun için güzel hayattta güzel mevsimler geçirmen dilegimle...

çok teşekkür ederim yazı tamamiyle bana aittir yazmaya devam senin dediğin gibi hepimiz güzel mevsimler geçirmesi dileğiyle....:içelim:

fark ettim ki unuttuğunu bile unutuyormuş insan. ne kadar doğru bir cümle. güzellikleride,kötü anllarıda gün gelip unutuyoruz,üstelik birde unuttuğumuzda unutuyoruz. sonra yanlız kız bi makale yazıyor aaa bi bakmışsın herşey aklına geliyor. teşekkürler canım çok güzel olmuş. devamını bekliyoruz

Düşen bir yaprak görürsen beni hatırla demiştim,
Biliyorsun seni ben sonbaharda sevmiştim........

X