sonbahar da balayi tavsiyeleriniz ?

tilsim7888

GeL bebişim..
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2011
473
0
düğünümüz kasım ayının sonuna doğru olacak nişanlım askerde şu anda ve balayını benim seçimime bıraktı maddi olarak çok abartılı olmayan , kapalı yüzme havuzu olan bir yer olsun istiyorum malum sonbahar.dışarıya pek çıkabileceğimizi zannetmiyorum o ayda bu yüzden içeride güzel vakit geçirebileceğimiz eğlenceli bir yer olsun istiyorum yardımlarınızı bekliyorum kızlar şimdiden teşekkürler:KK8:

Son düzenleme:
sapanca ,bolu ,abant ...

kesınlıkle en guzel zamanıdır o zamanlar ..sonbahar ..

ama havuz olur mu bılmem otellerde ..bız gıttıgımızde gırecek hava yoktu ..otellerde de yoktu..

sapanca ,bolu ,abant ...

kesınlıkle en guzel zamanıdır o zamanlar ..sonbahar ..

ama havuz olur mu bılmem otellerde ..bız gıttıgımızde gırecek hava yoktu ..otellerde de yoktu..

bizde düşündük sapanca ve abantı ama karar veremedim eğlenceli yer istiyorum odanın içine tıkılıp kalmayalım

bizde düşündük sapanca ve abantı ama karar veremedim eğlenceli yer istiyorum odanın içine tıkılıp kalmayalım

canım eger sapanca dusunursen gecen yıl benım yakın arkadaslarım benım tavsıyemle gıttıler hala anlata anlata bıtıremıyorlar. sapancada vılla sapanca dıe bı butık otel var ınternetten kendınde ınceleyebılırsın onlar suıt odalarından bırınde kalmıslardı. arabayla mı gıdıceksınız yoksa otobus mu bılmıyorum onlara arabayla gıtmıslerdı ve cıvarda gezebılıcek o kadar cok sey varmıs kı hatta bı ara sırf oraları gezmeye bursadan gunubırlık gıtmeyı dusunuyoruz sımdı. odada tıkılıp kalmıyım demıssın o yuzden yazmak ıstedım belkı bıraz yardımcı olurum dıe

antalyada kasım da sezon hala devam ediyor istersen antalada kasımda faaliyet göstren otelleri bir araştır derim.
5 yıldızlılar arasından seçim yaparsan kapalı havuzu da kullanırsın denize sıfır olursa sahilde yürüyüş de yaparsın hatta çevreyi de gezme imkanın olur. Duruma bağlı tabi ama denize giremesen de açık havuzu kullanma imkanın bile olabilir.

antalyada kasım da sezon hala devam ediyor istersen antalada kasımda faaliyet göstren otelleri bir araştır derim.
5 yıldızlılar arasından seçim yaparsan kapalı havuzu da kullanırsın denize sıfır olursa sahilde yürüyüş de yaparsın hatta çevreyi de gezme imkanın olur. Duruma bağlı tabi ama denize giremesen de açık havuzu kullanma imkanın bile olabilir.

teşekkür ederim canım ama akdeniz ve egeyi yaza düşünüyoruz artık doyasıya güneşi ve denizi yaşarız ama kasım ayına dank geldiği için soğuk olacak biraz tabi o yüzden yakın olsun uzaklaşmayalım .bakalım şu ağva ve sapancayı araştırıyorum .:KK8:

daha dün sapancadaydım:)
valla arabanız varsa etrafı gezersiniz ama araba yoksa çevrede gezinmek 5 gün fazla eğlenceli olmayabilir.
orada 5 yıldızlı iki otel var sanırım onları düşünebilirsin kapalı havuzu da vardı sanırım onların göle de sıfırdı diye hatırlıyorum. Ha birde orada istanbul dereyi tavsiye ediyorum çok güzel:)

X