son mektup-UĞUR BABAT

meltosh

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2007
1.059
52
32
DÜŞÜndÜĞÜmÜ DÜŞÜn Bu Gece... Senİ Annem Kadar Sevmemİn ,
bana VerdİĞİ O Tarİfİ Olmayan MutluluĞu.senİn Elİnİ Tutabİlmek İÇİn Kendİmle VerdİĞİ SavaŞin Galİbİ Olan O Heyecanı.

ezani Bekler Gİbİ Beklİyorum Senİ. O Aci GerÇeĞİ AnladiĞinda Geleceksİn Bİlİyorum . Benİm Kadar Sevmİyecek Kİmse Senİ Ve Her Seferİnde Tekmeyİ Arkanda HİssettİĞİnde Anliyacaksin Asil Olanin GÖnlÜn SevdİĞİ Bokun DeĞİl,
, Senİ Seven Bİr GÖnlÜn , Sana Konmak İÇİn YaptiĞi Delİlİkler OlduĞunu..

yaradiliŞimizda Var Bİzİm. , Kaybettİkten Sonra Sahİplenİrİz Sahİbİ Olmadiklarimizi . Merak Etme .. Sende Sahİbİ Olacaksin BensİzlİĞİn.. Ama Şuan DeĞİl. Şİmdİ İyİ GÜnlerİn. GÜzel Ve GÜÇlÜsÜn. O YÜzden Bu Satirlari BoŞuna BugÜn Okuma. Nasil Olsa Benİm VarliĞim Kadar SaÇma Gelecek Sana.okuyacaĞin Zamaniysa Merak Etme Aynalar Sana Haber Verecek.
--artik Yalniz Ve YaŞlisin, Şu UĞurun Sana VerdİĞİ Son Mektubu Artik Oku Dİyecek.İŞte Oan Tİtreyen BuruŞuk Ellerİnle AÇacak Ve AĞlayarak Okuyacaksin Bu Satirlari. Tabİ O YaŞta Hala GÖz Pinarlarinda Damla Kaldiysa...

İnsanlarin Ancak YaŞayarak AnlayacaĞini SandiĞi Şeylerİn Sana Yillar Önce Bİrİsİnİn YazdiĞini Anlayacaksin OgÜn.
--aaah Aaaahhhh Neden Senİn Yerİne Onu Tercİh Ettİmkİ? Dİyecek Bana ( Ayrilalim Dİyen ) O Dİllerİn.. Tek Tek Hatirlamaya BaŞliyacaksin İÇİnde Ben OlduĞum Anilari.yalniz O Anilari Benİm DÜŞÜndÜĞÜm Gİbİ DÜŞÜnemİyeceksİn. Ben Senİ Tos Pembe Hayal Ederken Sen Hep Son GÜnÜ Hatirlayacak , YaptiĞin SalakliĞa Kaldiracaksin Kadehİnİ.... Belkİ Gururundan Belkİde Senİ UnutmuŞumdur DÜŞÜncesİnden Aramiyacaksin Benİ Ama BensİzlİĞe Sahİp OlduĞunu HİssetİĞİn O An Ara Benİ. ÇÜnkÜ Senİ TanidiĞim Kadar Taniyorsam Kendİmİ ;

ben Senİ Ezani Bekler Gİbİ Beklİycem...

X