Son Gazimiz

candy38

Seize the day
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2007
1.060
2
54
Atamız'la aynı gün aramızdan ayrılan İstiklal Savaşı'nın son gazisi Emekli Albay Mustafa Şekip Birgöl'e sonsuz teşekkürlerimi sunmak istiyorum.Kurtuluş Şavaşında büyük yararlıklar göstererek vatan savunmasında bulunan bu kahraman gazimize Allahtan rahmet kederli ailesine sabır dilerim.Ruhu şad olsun.

bu vatan için kanını vermiş herkezin mekanı cennet olsun
ne mutlu türküm diyene!

son gazimizi de Atam'ızın yanına uğurladık hepsinin mekanı cennet olsun

Gazimizin şanına yakışır bir tören yapıldı.Onlar Özgür Türkiye yi bize emenet ettiler.Yüceltmek görevi bizimdir.Ruhları şadolsun.

bu kadarmı yazıldı şimdi ye kadar bu konuya
arkadşlar bu rahmetlk olan kişi bize canı pahasına
şuan bu ülkede rahatça gezmemiz tozmamızı kısacası bize özgürlüğümzü
sağlayan biri idi
bu kadar duyrsz olmaylım
allahın rahmetini esirgemiyeliim

bu kadarmı yazıldı şimdi ye kadar bu konuya
arkadşlar bu rahmetlk olan kişi bize canı pahasına
şuan bu ülkede rahatça gezmemiz tozmamızı kısacası bize özgürlüğümzü
sağlayan biri idi
bu kadar duyrsz olmaylım
allahın rahmetini esirgemiyeliim

insanların duygularını yazıya dökmesi önemli değil tatlım...ama duyarlılığın için teşekkür ederim.Gazimizin öldüğünü duyduğumda eşimede demiştim.
"umarım son gazimizi güzel bir törenle uğurlarlar"...
gönül isterdiki diğer gazilerimize de aynı şeyi yapabilseydik.dualarımız bütün şehitlerimiz için olsun.

Bu arada düzenlenen törende Syın Genel Kurmay Başkanımızın çok büyük girişimi olduğunu öğrendim.Buradan ona da sonsuz teşekkürler.

bende allahtan rahmet diliyorum onların bu vatana yapmış oldukları hizmetler asla unutulmaz şanına yakışır bir törendi keşke yaşarkende kıymetleri bilinse gazilerimizin

Bu vatan için canlarını veren herkese bende minnettarım.
Ruhları şad olsun mekanları cennet olsun
Sizlerin sayesinde bu vatanımız kurtuldu
Hakkınızı hiçbir zaman unutamayız
Ne mutlu türküm diyene

Mekanı cennet olsun huzur içinde yatsın inşallah...
Güzel vatanımızın bir parça toprağını vermemek için savaşıp gazi olan,şehit olan o yüce insanlara Allah gani gani rahmet eylesin,ruhları şad,mekanları cennet olsun ...
Hepinize minnettarım,saygıyla anıyorum hepinizi...

çok güzel uğurladık seni son gazimiz. seninle bir defa daha gururlandım. mekanın cennet olsun.

X