Son buluşma...

gumushumm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2008
460
1
daha önce açtığım konudan beni hatırlarsınız.Yaklaşık 2 ay oldu ve yaşanmaması gereken çok şey yaşadım yıkılmakta olan evliliğimde.Aldatıldım....Çok çaba gösterdim ama olmadı.güven onur gurur hiçbirşeyim kalmadı.üstüne üstlük daha yeni yani foyaları çıkıyor ortaya.Yıprandım hemde çok.Dayanıcak gücüm yok artık.
Bugün son kez oturup konuşucaz.kalbim hala deli gibi çarpıyor onun için..aklımsa hiç düşünmeden öldürecek kadar kesin...

Burda aynı problemi yaşayan arkadaşlara destek için çok yazdım.Ama ben bu travmadan kurtulamadım.Bu son kez konuşma herşeyin sonu olucak....Ya benim ya onun ya da bu evliliğin...Yanımda üç kurşun var....Hoşçakalın...

dur sakin ol ne kurşunu ya al kocanı konuş olmazsa biter hayat devam eder şu mübarek gün düşünme kötü kötü

o yürek acısını çok çok ii bilirim . dilerim rabbim senin için en hayırlı olanını nasip eder .Allahım seninle olsun .........

Seni aldattıysa onu da aldatır bi gün, sonra onu da.Bu adamla kimse mutlu olamaz.Bi gün iiki ayrılmışız diceksin bence

canım senin adına çok üzüldüm gerçekten güçlü olmaya çalış mantıklı düşün her güzel şeyin bir sonu var iyi veya kötü.hiçbir şey için kendini bu şeki,lde bırakma çevrende sana ihtiyacı olan başka sevdiklerin var.aldatıldıysan bunun sana dahada güç vermesi gerekir yeni başlayacağın hayatın için.bence yeni bir sayfa açmalısın bırak inceldiği yerden kopsun seni hak etmiyor ki aldatmış allah yardımcın olsun canım

İcindeki acıyı öyle derinden yasıyorum ki.Hala sevmek deli gibi ama ögrenmek arkandan cevrilen isleri.Heleki aldatılmak.İki kisilik kutsal dünyanı yasarken "biz"ken...coğul yaşadıgını görmek canının icini.Senin duygularını umursamadan.Nasıl yanıyor icin biliyorum.Ne uyku tutuyor ne geciyor bogazından birsey.İcinde kocaman bir kor.Cok severken anladım ki gurur yok.Ayaklar altında olan onur degil gurur degil duyguların sadece.yanıyor icin sevdiginin kayıtsızlıgına.Kızgınlıktan derbedersin.Ona sarılmak istiyor bir yanın.Kokusunu deli gibi cekmek icine.Seni seviyorum diye haykırmak.Onsuz yaşamak fikri hala ne yaparsa yapsın yok icinde.Bu acıyı ancak bizim gibi sevenler ve sevdiginden hic beklemedigi darbeyi yiyenler bilir ama...3 kursun yok bu isin icinde.Acından öleceksin gunlerce.Ölecegim bende.Yerlerde yuvarlanacaksın.Yuvarlanacagım.Son bulsun isteyeceksin bir sey olsun da hayatın.Son bulsun isteyecegim,istiyorum ama...iste simdi gururum giriyor isin icine.Seni ne kadar uzdugunu görsün ve yasattıgı acıyı ceksin ömür boyu dert olsun icine istemek bu.Nasıl dayanacagımı inan bende bilmiyorum.O ise keyfinde.Dayanabildigim kadar dayanacagım.Dayanamadıgım noktada psikiyatriste gidip uyut beni diyecegim.Uyandıgımda onu hatırlamayacagım zamana kadar uyut.Koltuguna oturup ondan bahsetmeyecegim gune kadar ver bana ilac namına ne gerekirse.Fakat Allahın karsısına bana verdigi canı yok etmis olarak cıkmayacagım.Hep su sözünü söyleyecegim kendime."sizin hayır bildiginiz seylerin içinde şer,şer bildiklerinizde hayır vardır.Dogruyu ancak ben bilirim".Ne yasarsak yaşayalım bir bildigi var tanrının.Belki bundan sonrasındaki guzellikler icin.Belki daha cok sevecek biri icin.Sevgini hakedecek başka biri icin.Prensim dediginin yerine gelecek KRAL icin.Hepberaber kalkacagız altından.

Ve madem sevgin agır basıyor ama gururun engel.Ondan nefret edecegin ana kadar devam et onunla yoluna.İcinden kopana kadar.Miden artık onu kaldırmayana kadar.Onsuzken onu unutmak zor gelecekse,kendini öldürecek kadar dayanılmazsa acın,sevgin bitene kadar kal aynı evde.Zamanla sindiremedigin icin icine sevginde yorulacaktır zaten.Yureginin götürdüğü yere kadar git sonra bırakırsın zaten onu hakettigi yerde.Bu sefer sen onun hic beklemedigi anda atarsın tokatını.

daha önce açtığım konudan beni hatırlarsınız.Yaklaşık 2 ay oldu ve yaşanmaması gereken çok şey yaşadım yıkılmakta olan evliliğimde.Aldatıldım....Çok çaba gösterdim ama olmadı.güven onur gurur hiçbirşeyim kalmadı.üstüne üstlük daha yeni yani foyaları çıkıyor ortaya.Yıprandım hemde çok.Dayanıcak gücüm yok artık.
Bugün son kez oturup konuşucaz.kalbim hala deli gibi çarpıyor onun için..aklımsa hiç düşünmeden öldürecek kadar kesin...

Burda aynı problemi yaşayan arkadaşlara destek için çok yazdım.Ama ben bu travmadan kurtulamadım.Bu son kez konuşma herşeyin sonu olucak....Ya benim ya onun ya da bu evliliğin...Yanımda üç kurşun var....Hoşçakalın...

bende çok zor dönemler geçirdim ama...
ne kendimi nede eşimi öldürmeyi hiç düşünmedim...
olmuyosa yürümüyosa boşanın gitsin...
hayat her zorluğa ragmen yaşamaya değer...
sevgilera.s.

canim benim evlilikte her zaman sorun olur,olacaktir...
ve coguna da cözüm vardir ama birtekseye asla...
aldtilmaya..
ama bu senin esini öldürmeni gerektirmez...
bosanirsin olur biter.
hersey kader,kismet demek ki bu gunleri yasaman gerekiyormus.
hayatta her zaman ileriye bakacaksin...
yok geriye bakarsan bu sana uzuntu ve mutsuzluktan baska bisey getirmez.
hakkinda hayirlisi olsun..

öldürme sözü sanırım mecazi.kızzzzzz değmez.dünyanın en güzel kadınları bile aldatılıyor.ha ne yapalım boyunmu eğelim.seviyorum dediğin için savaş o zaman.en azından elimden geleni yaptım dersin.nolcak bu adamların hali ya.hepsi aldatma manyağı olmuş durumda.kendini salma hatta birden neşeli görünmeye başla bu seferde bu kadın bana misilleme yapacak diye korkudan gebersin.biraz espiriye kaçtı kusura bakma ama hayat herşeye rağmen çok güzel.kendini yıpratma.aşk varsa boşansan bile kıymet bilinirse yeniden evlenebilirsin.onu senden boşandığına pişman edersin.baktın olmuyo.ortalıkta adammı yok.kalbini yeniden açabilirsen daha neler neler yaşarsın.

Canim allah yardimcin olsun...hayat bize insanlarin yüzünü mutlaka gösteriyor.sen yailmasi gerkeni yap, gururunu kurtar..onu da allaha havale et.

canım seni anlamaya çalışıyorum ama anlamam imkansız..
nacizane bi kaç kelamda ben edeyim...
her bayanın başına gelmiştir aldatılmak,ve hep aynı acıları hissetmişizdir..
normal bi ayrılık olsa yani tartışma sonucu ayrılmş olsaydınız inan şu hissettiklerini hissetmiycektin,
senin zoruna giden aldatılmak,nası olurda benden başkasını sever düşüncesi..
sanırım en iyi ilaç,onu yok saymak,yaşananları yaşanmamış kabul etmek,ve son buluşmada dimdik ayakta durmak..

yazdıklarınız için tek tek teşekkür ederim.dün son kez konuştuk.yapamadım. hala gururumu ezdirmeye devam ettim.Baktım olmuyor yapacaktım artık aklıma geleni.çünkü dün yaşadığım en kötü günlerden biriydi.gözüm dönmüştü.ama sonra karşımda konuşan adama baktım ve değmez ki dedim.değmez böyle biri için.hala seviyorum kıyamadım belkide.

ama karar aldık artık.pişman ama düzeltebilecek gücüm yok diyo.Ayrılmaya karar verdik.Ayrı evlerde yaşamaya başlıycaz.Ben boşanmayı istemiyorum.tek celsede bitirrmek istemiyorum:Evden gidesin dedim arayıp sormayız birbirmizi davayıda sen açarsın dedim.sen hazır olduğunda irlikte gidip boşaalım diyo.Amacı farklı gerçi.Bu arada aklım ve kalbim hala hemfikir değil.kalbim onu keybetmek istemiyo ama aklım bırak gitsin diyo.

düzelebilceğine dair hiç.bir ümit kalmadı bende...bundan sonra tekim hayatta....

İcindeki acıyı öyle derinden yasıyorum ki.Hala sevmek deli gibi ama ögrenmek arkandan cevrilen isleri.Heleki aldatılmak.İki kisilik kutsal dünyanı yasarken "biz"ken...coğul yaşadıgını görmek canının icini.Senin duygularını umursamadan.Nasıl yanıyor icin biliyorum.Ne uyku tutuyor ne geciyor bogazından birsey.İcinde kocaman bir kor.Cok severken anladım ki gurur yok.Ayaklar altında olan onur degil gurur degil duyguların sadece.yanıyor icin sevdiginin kayıtsızlıgına.Kızgınlıktan derbedersin.Ona sarılmak istiyor bir yanın.Kokusunu deli gibi cekmek icine.Seni seviyorum diye haykırmak.Onsuz yaşamak fikri hala ne yaparsa yapsın yok icinde.Bu acıyı ancak bizim gibi sevenler ve sevdiginden hic beklemedigi darbeyi yiyenler bilir ama...3 kursun yok bu isin icinde.Acından öleceksin gunlerce.Ölecegim bende.Yerlerde yuvarlanacaksın.Yuvarlanacagım.Son bulsun isteyeceksin bir sey olsun da hayatın.Son bulsun isteyecegim,istiyorum ama...iste simdi gururum giriyor isin icine.Seni ne kadar uzdugunu görsün ve yasattıgı acıyı ceksin ömür boyu dert olsun icine istemek bu.Nasıl dayanacagımı inan bende bilmiyorum.O ise keyfinde.Dayanabildigim kadar dayanacagım.Dayanamadıgım noktada psikiyatriste gidip uyut beni diyecegim.Uyandıgımda onu hatırlamayacagım zamana kadar uyut.Koltuguna oturup ondan bahsetmeyecegim gune kadar ver bana ilac namına ne gerekirse.Fakat Allahın karsısına bana verdigi canı yok etmis olarak cıkmayacagım.Hep su sözünü söyleyecegim kendime."sizin hayır bildiginiz seylerin içinde şer,şer bildiklerinizde hayır vardır.Dogruyu ancak ben bilirim".Ne yasarsak yaşayalım bir bildigi var tanrının.Belki bundan sonrasındaki guzellikler icin.Belki daha cok sevecek biri icin.Sevgini hakedecek başka biri icin.Prensim dediginin yerine gelecek KRAL icin.Hepberaber kalkacagız altından.

Ve madem sevgin agır basıyor ama gururun engel.Ondan nefret edecegin ana kadar devam et onunla yoluna.İcinden kopana kadar.Miden artık onu kaldırmayana kadar.Onsuzken onu unutmak zor gelecekse,kendini öldürecek kadar dayanılmazsa acın,sevgin bitene kadar kal aynı evde.Zamanla sindiremedigin icin icine sevginde yorulacaktır zaten.Yureginin götürdüğü yere kadar git sonra bırakırsın zaten onu hakettigi yerde.Bu sefer sen onun hic beklemedigi anda atarsın tokatını.

duygularımı o kadar net anlatmışsınki yaşadığın belli.ben herşeyi unutmaya bile hazırdım ama karşımdaki insan kafasına koyduysa bi kez olmuyo işte.ne kadar çabalsanda olmuyo.zaten boşanmayı baika biri için değil özgür kalmak için istiyo.ama yaşadıklarımın bi bedeli yok.ben istedimki zaman kaybetmeyelim hata yaptığını anlasın ve düzelsin ama o illaki hatayı yapmak istiyo.zaman ona ne kadar yanlış yaptığını gösterdiğinde aklı başına geldğinde beni asla bulamıycak.ben bana değer veren birini bulmakta zorluk çekmem. ama o benim ona verdiğim değerei verecek birini bulmaz...kaybeden o olucak...

destekleriniz için teşekkürler...:enbuyukkk:

BU HAYATTA HİÇ KİMSE İÇİN HAYATINI KARARTMAYA DEĞMEZ GÜZELİM KOCAN BİLE OLSA........ sengözlerimebaksanab

X