son ayıma girdim kızımı adı için lütfen anketime katılın...

son ayıma girdim kızımın adı için lütfen anketime katılın.

• elif

OY: 3 6,5%
  • hilal

OY: 7 15,2%
  • özge

OY: 8 17,4%
  • nil

OY: 14 30,4%
  • elif naz

OY: 14 30,4%

• Ankete Katılan
    46
  • Anket Kapalı .

betxuxl19

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2008
2.051
11
kızımın adı ne olsun?
Elif Arap alfabesinin ilk harfi / dost tanıdık / ışık saçan güzel kız

Hilal:Arapça)Ayın ilk günlerdeki durumu, yeni ay, ayça.Gül yanaklı

Özge:Başka, Yabancı, İyi,güzel. Cana yakın, şakacı. Yürekli, gözü pek.

NİL:. (Sanskritçe: nıla-mavi) 2. Far. Mavi; lâcivert. 3. Mısır’dan geçen Akdeniz’e dökülen nehir.
Elif Naz dost tanıdık / ışık saçan güzel kız Kendini beğendirmek amacıyla yapılan davranış

eşim hilal isminde ısrarlı ben de diğer isimlerdeçama sanırım ortak beğenimiz özge.son ayım ve isim yok ortada.lütfen oylar mısınız?ne olsun?bir de seçtiğiniz ismlerdeki insanların karekterleri nasıl oluyor özellikle özge isimliler nasıl?çok teşekkürler...:1hug:a.s.

Merhaba cnm bizde ecenaz, ecenur arasında gidip geliyoruz aslında ben elif ismini de beğeniyorum onu oyladım zaten hayırlı doğumlar dilerim:))

bende elif naz ı oyldım elifler hep yumuşak başlı iyi kişiler olur gibi gelio benim tanıdıkalrı öyle. özge die 2 arkadaşım oldu ikiside çılgın ve asi ruhluydu pek anlaşamadık:)

özge dedim canım hayırlısıyla kurtulursun inşallah
sende benim anketime bakar mısın tatlım bend e karar veremedim hala :)

ben elif naz'ı işaretledim hem anlamı güzel hem 2 isim kendi hangisini beğenirse kullanabilir hemde bir araştırma yapılmış 2 isimliler iş hayatında daha başarılı oluyorlarmış.
özge de güzel isim benim kuzenimin adı. ama biraz çılgın içi içine sığmayan neşeli ve geveze biri :))

betül hilalmi özgemi diyordun
şimdi birkaç seçenrk daha sunmuşsun :)
cnm sende mart annesimisin ben nisan sanıyordum
ben elif naz diyorum yada özge

ben özge dedim.bu arada aynı sorun bende de var.ama sen şanslısın en azından önünde 1 ay var.ben son haftadayım :KK43:

elif nazi cok begendim canim

allahim saglikla sihatle bebegini kucagina almayi nasip eder insallaha.s.:nazar:

hilal dedim tatlım çok severim hilal adını
elif hilal de güzel oluyor
çift isim severim de ben:eek:

ben hilal dedim.hilal adlı öğrencilerim hep hırslı ve başarılı oldular.iki tane hilal vardı.çok iyilerdi.

X