son 3gün varmi aranızda:) belirtiler varmi

aktasozlem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2008
214
1
slm arkadaşlar adetime 3gün var bu ay farklı his ve ağrılarım var kaşık ağrısı özellikle bu kadar erken ağrımazdi hadi hayırlısı ya yarın test alacam dayanamıyorum ya:)) sabah uyandığmda ağızımda değişik bi tat oluyo varmi arkadaşlar sizde belirtiler paylasalımpaylarin

5 yıldır kendimi her adet öncesinde dinlmekten yoruldum.Tam bu ay çok farklı diyorum ,bazen 5 gün bile gecikiyor yine yok.Sadece hayırlısı diyorum.umutla bekliyorum.pazartesi olmam lazım.Bakalım.

herşey gönlünce olur inşallah canım az değil 5sene sabrın sonu selamettir merak etme canım benim

canım benimde 3 gün var.bu ay göğüs ve kasık ağrılarım benimde cok var.dün akşama doğru bir test yaptım ilk 10 dk içinde cıktı 2.çizgi ama silikti.bu sabah başka markayla tekrar yaptım yine ilk 5 dk içinde silik cıktı.Allah ım inşallah gelmiştir bu sefer bebeğimmm:))

Canım çok istiyosan kan testi yaptır. İdrar testini ancak adetin geçtikten sonra yap.. Bazen idrar testi yanıltıcı olabiliyor. Ama ben sana 3 gün önceki belirtilerimi yazayım istersen...
Göğüslerimin bazı bölgeleri çok acıyordu birde uçlarında karıncalanmalar oluyordu.Kasıklarımda batmalar her geçen gün artıyordu.
Umarım hamilesindir.

inşallah canım ya sen görmüşsün çift çizgiyi inşallah bende görürüm beklıyorum bakalım kaşık agrilarim var daha göğüslerimde bi değişiklik yok ama ya bazende psikolojik oluyo inşallah değildir bugün cumartesi çalışıyorum ben 4de çıkacam biraz zor idrar testi yapacam mecburenmecburen

bugünde bıttı bakalım hafiften bi baş ağrım var ateş basıyo kaşık ağrım var arada bi geliyo bakalım son 2gün rabbim inşallah gönlümüze göre verir amiiiin

kızlar insaalah hamilesınızıdr..benımde pazartesi olmam gerek.bu ay calısma bile olmadı gününde..umutsuzum olmayacagı kesin ama yınede yazayım istedim

yok yapmadım canım beklıyorum bakalım pazarteside olmazsam akşam iş çıkışı doktora gidip kan tahlili yaptıracam pazartesi bakalım

adet oldum ya bu ay da olmadı bidaki aya inşallah nasıl heveslenmiştim olacak dıye diğer bekleyenlere kısmet olur inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…