Anti-Aging Somon DNA aşısı

Anti-Aging - Sağlıklı Yaşam ve Yaşlanma

Hndn123

Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2019
4
1
45
Merhaba kızlar bugün somon DNA aşısı yaptırdım,aranızda yaptıran varsa yorumları merak ediyorum,çok olumlu şeyler yazıyo nette ,hadi yorumlarınızı bekliyorum

somon balığından elde edilen bileşenler var bu aşının içinde ,cilt kalitesini arttırmak cildi yenilemek için yapılıyo ,
  • Cilt yenilenmesi ve gençleştirilmesi
  • Göz çevresinin aydınlatılması ve yeniden yapılandırılması (şişlik ve koyu halkaların giderilmesi)
  • Vücuttaki sarkma ve çatlakların giderilmesi
  • saç dökülmesinin azaltılması ve saçların güçlendirilmesi
  • Akne (sivilce) izlerinin tedavisi
Bunları vaadediyor ben ilk seansı yaptırdım 2.si bayramdan sonra ,etki olarak yüzümde bi aydınlanma oldu lekelerimde bariz gerileme var en az 2 seans tavsiye ediyor gittiğim doktor ,2.seansı sabırsızlıkla bekliyorum 😊

Merhaba kızlar bugün somon DNA aşısı yaptırdım,aranızda yaptıran varsa yorumları merak ediyorum,çok olumlu şeyler yazıyo nette ,hadi yorumlarınızı bekliyorum
Ben yaptırmaya başladım ilk seans bitti.1 hafta geçti hatta şuan ilk aşamada zaten yüzümde solgunluk vardı.Aydinlanma ve renk dengesinde ilerleme var.Ikinci aşama onarıma başlayacakmış işlemi Mehmet Akgün e yaptırıyorum.Adim adim gelişmeleri sizinle de paylaşırım.

somon balığından elde edilen bileşenler var bu aşının içinde ,cilt kalitesini arttırmak cildi yenilemek için yapılıyo ,
  • Cilt yenilenmesi ve gençleştirilmesi
  • Göz çevresinin aydınlatılması ve yeniden yapılandırılması (şişlik ve koyu halkaların giderilmesi)
  • Vücuttaki sarkma ve çatlakların giderilmesi
  • saç dökülmesinin azaltılması ve saçların güçlendirilmesi
  • Akne (sivilce) izlerinin tedavisi
Bunları vaadediyor ben ilk seansı yaptırdım 2.si bayramdan sonra ,etki olarak yüzümde bi aydınlanma oldu lekelerimde bariz gerileme var en az 2 seans tavsiye ediyor gittiğim doktor ,2.seansı sabırsızlıkla bekliyorum 😊
teşekkürler :)

Ben yaptırmaya başladım ilk seans bitti.1 hafta geçti hatta şuan ilk aşamada zaten yüzümde solgunluk vardı.Aydinlanma ve renk dengesinde ilerleme var.Ikinci aşama onarıma başlayacakmış işlemi Mehmet Akgün e yaptırıyorum.Adim adim gelişmeleri sizinle de payla
merhaba somon dna nın yaptırdığınıza değdiğini düşünüyor musunuz ? ikinci seansı yaptırdınız mı , ilk seanstan ne kadar süre geçince ikinci seans yapılıyor acaba

merhaba somon dna nın yaptırdığınıza değdiğini düşünüyor musunuz ? ikinci seansı yaptırdınız mı , ilk seanstan ne kadar süre geçince ikinci seans yapılıyor acaba
2 hafta arayla uygulanıyor genelde cildin durumuna göre evet etkisini gördüm.

X