Kontakt Lens Solotica Yok

Loloa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2010
18
0
Arkadaşlar yaklaşık 4 yere sordum solotica yok freshlook bide elegance var bide bir marka dha vardı ama oda pek duyulmamıs herneyse ya freshlook alcam artık yesil lens istiyorum sizce alayım mı iyi mi

arkadaşım Vetman10 satıyor, 1günde de elinde oluyormuş,forumdan okuduğuma göre,mağazalarda solotica bulamazsın,sadece netten satılıyor...

Kızlar soloticaları Türkiyede sadece ben ve bir yer daha satıyor ancak o satan yer hem benden 5 tl daha fazla satıyor hemde kapıda ödeme seçeneğinde 7-8 tl kargo ücretide ekliyor ve benden 12-13 tl daha pahalıya satıor soloticaları:)
Bende istediğiniz renk bir günde elinizde ve lensle beraber bütün kargo ücretleride bana ait.İsterseniz sahibinden comdan taksitlede aynı fiayata alabiliorsunuz:)

bende birdahaki sefere solotica alıcam cnm eğer freshlook yeşil lens istiyorsan hareli yeşili deneyebilirsin ben kullanmıştım fena değil.

sahibinden.comda baktım da fiyatlarınıza, çok yüksek bence, bi site daha var 75-90 tl arası soloticalar, rengine karar verebilsem ordan almayı düşünüyorum da, renk seçemedim bi türlü..

sahibinden.comda baktım da fiyatlarınıza, çok yüksek bence, bi site daha var 75-90 tl arası soloticalar, rengine karar verebilsem ordan almayı düşünüyorum da, renk seçemedim bi türlü..

canım o tek lensin fiyatı yani fiyatlar 150-180 arasında,vetman daha ucuza satıyor opuyorumnanaktan

arkadasım zaten solotica adlı başlıklar birkaç tane var
oraya sorsaydın zaten yardımcı olurlardı sende böyle dolasmak zorunda kalmazdın.
bi konu acmadan önce bi arastırın..

canım o tek lensin fiyatı yani fiyatlar 150-180 arasında,vetman daha ucuza satıyor opuyorumnanaktan

aaa şimdi baktım da öyleymiş hakkaten, tek tek satıldığını da ilk defa duyuyorum yani, ama çok yanıltıcı yaa.. bu durumda vetman10 u tek geçiyorum ben de yerimseniben

slm arkadaslar solotica marka lensi çok beğendim nereden alabilirim bide bu lens niye normal optiklerde yok anlamıyorum nereden alabilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…