Kontakt Lens solotica ocre (resimli)

Eylul0620

Hamuş...
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2011
31
4
Herkese Günaydın diyip konuya giriyorum :) bir yıldır lens arayışı içerisindeydim (hala da oyleyim) ilgimi çeken lenslerin videosunu izledim ve yorumlarınızın da etkisiyle solotica da karar kıldım. Almaz olaydım :)) lensin yapısı çok doğal ama rengi çok açık ablam da denedi onda güzel durdu ama ben gözlerimde hafif bir degisiklik istediğim için bana fazla bu lensler :) uzun lafın kısası solotica ocre rengi benim gibi göz rengini biraz daha yogunlastirmayi isteyenler icin uygun değil. :) doğal ve lensli gözüm.

asırı acık durmus canım ya haresiz hidrocor serisinde ocre cok garip duruyor yılan gözü gibi oluyor keske natural colors yada hidrocharm ocre alsaydın ozaman tam istediğim gibi olurdu natural colors ocreler daha koyu ve doğal dıruyor yazık olmus lenslerebuarada bilgilendirdiğin icin tesekkür ederim:)

Merhaba kızlar üç hafta önce solotica hidrocor mellerime kavuştum. Taktığımda kendime aşık oldum diyebilirim. Çevremdeki tepkilerde hep olumluydu. Hatta bir cafede arkadaşımla otururken garson ''gözleriniz çok güzel kökeniniz neresi dedi Fakat bir ay sonra burun ameliyatım var ve düşündümde hem gözler lens bide burun üstüne eklenicek saçlarımıda kumral yapmayı düşünüyorum baştan aşağı yapma bebek olucam Bi seçim yapmam gerekiyodu burnumu yaptırmaktan vazgeçmiceğime göre bende lens takmaktan vazgeçtim ne yazık ki. Lenslerimi sadece iki kere taktım. Birincisi cafeye gittiğim gün ikinciside fotoğraf çekimlerinde. İkinci el lens kullanmak sakıncalı bunu biliyorum fakat ikinci el demeye gönlüm razı olmuyo daha alalı bir ay bile olmadı Lensoptikten 220 liraya aldığım lenslerimi 160 liraya satıyorum ilgilenenler lütfen bana ulaşsın fotoğraf yüklemeye çalıştım umarım olmuştur

Eklentiler

• IMG_3669.PNG
    720,2 KB · Görüntüleme: 3.764
  • IMG_3670.PNG
    326,1 KB · Görüntüleme: 1.621
  • IMG_3671.PNG
    305,3 KB · Görüntüleme: 1.603
  • IMG_3673.PNG
    238,1 KB · Görüntüleme: 1.582

Mrb bnde gecen hafta nc ocre ve nc cristal aldim bnmkilerde koyu seri teki ela gibi digeri koyu mavi bnde nc cristal acik seri istedgm icin ikisini 100 tlye vericm dusunurseniz ozelden mj atabilirsnz iyi gunler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…