Kontakt Lens Solotica lens kullananlar tavsiye verebilir mi

Donatellaaaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2015
2
0
29
Solotica natural colors topazio ve ice arasinda kararsiz kaldim. Oncelikle merak ettigim topazio yeni serisinin rengi ne kadar koyu? Ve bir de ice'in buz mavisi durmasi icin gozumuzun illa ki cok koyu mu olmasi gerek benim gozlerim acik kahverengi sayilir ice cok mu kotu durur? Lutfen yardim eder misiniz arkadaslar mumkunse resim atarsaniz da sevinirim

merhaba ben şimdi üye oldum ama bırturlu sanırım gonderemıyorum herkese açık yazmak ıstedıgım konuyu.. dün crystal ve natural graphite aldım .. graphitler kesınlıkle cok dogal koyu mavi kendı gozzun gıbı.. natural.. ama ben yıllardırı fresh look pure hazel kullandıgım ıcın takamıcam sanırım denedım koydum kabına.. crystal asla olmadı bana kurt hatta vampire gıbı oldum keske mel veya ice dusunseydım parada bosa gıttı .. burdan nasıl herkese acık konum yapılabııor

merhaba ben şimdi üye oldum ama bırturlu sanırım gonderemıyorum herkese açık yazmak ıstedıgım konuyu.. dün crystal ve natural graphite aldım .. graphitler kesınlıkle cok dogal koyu mavi kendı gozzun gıbı.. natural.. ama ben yıllardırı fresh look pure hazel kullandıgım ıcın takamıcam sanırım denedım koydum kabına.. crystal asla olmadı bana kurt hatta vampire gıbı oldum keske mel veya ice dusunseydım parada bosa gıttı .. burdan nasıl herkese acık konum yapılabııor
graphitin gözde resmini ekliyebilirmisin

Telefondan giriyorum ve yeni üye oldum.dosyayi gonderemiyorum.dun antalyadan optikciden siparis verdim natural grafit ve bir tane crystal . Faturası da mevcut 5 dk bile kullanmadim. Grafite öneririm çok doğal ve mavi lens açık cirt bir rengi yok.cig durmuyor ama ben pure hazellere alışık olduğum için birde yeşiliistediğim için hata yaptım grafit ismarladim. 220 liraya aldım. Whastp varsa ordan gondereyim resimleri akşam

Tek crystal var elimde onu beğenmedim ama tüpü siseyi açtığım için mecbur birtane sinin parasini odedim 320 lira tuttu .crystal aslında güzel ama benim koyu gozlerim çok açık geldi sevemedim

Mel de aynı vampir yada yılan gibi oluyor bosuna pisman olma yani mel almadm diye ben mel aldım pisman oldum:)

Tek crystal var elimde onu beğenmedim ama tüpü siseyi açtığım için mecbur birtane sinin parasini odedim 320 lira tuttu .crystal aslında güzel ama benim koyu gozlerim çok açık geldi sevemedim

Merhaba elinizdeki nc cristalmi bide 2020 serimi benim elimdede cristalin koyu serisi var bnm istedigimde sizin elinizdeki ama bnmki koyu cikti birde nc ocre var ikisine nc cristali takas etmeyi dusunurmusunuz.

Merhaba crystal begenmedim verdim. Quartzo aldım natural mükemmel bir renk ama bir kez kullandım. Yeşilli mavili. Kesinlikle tavsiye ederim. Ama ben hazel kullanicam. Çokddoğal kimse lens oldugunu anliyamaz 220 ye aldım 3 hafta önce. Faturası da dahil resim atayım istersen whatsptan bak. Verebilirim belki ..

Aa pardon
Merhaba crystal begenmedim verdim. Quartzo aldım natural mükemmel bir renk ama bir kez kullandım. Yeşilli mavili. Kesinlikle tavsiye ederim. Ama ben hazel kullanicam. Çokddoğal kimse lens oldugunu anliyamaz 220 ye aldım 3 hafta önce. Faturası da dahil resim atayım istersen whatsptan bak. Verebilirim belki ..

Takas dusunuyorum ama ben :KK43:

Ben en son serisini aldım aynen. Asla tavsiye etmem bence ıgrenc bir renkti açık dumanlı Sibirya kurdu gibu oldum ben begenmedim. Ama quartzo ya emin ol bayılısin en son serisini aldım mükemmel ötesi bir renk yeşilli mavi .burdan resim atamiorum telden giriorum

Ben en son serisini aldım aynen. Asla tavsiye etmem bence ıgrenc bir renkti açık dumanlı Sibirya kurdu gibu oldum ben begenmedim. Ama quartzo ya emin ol bayılısin en son serisini aldım mükemmel ötesi bir renk yeşilli mavi .burdan resim atamiorum telden giriorum

Cnm bu ay 3 tane lens aldim solotica ve cok para harcadim oyuzden tekrar masrf etmk istemyrm takas edersm bnm icin daha iyi olucak cok harcma yaptim cnku nc quartzo bndede vardi gri mavi ama mavi yesil eminim guzeldir takas dusunseydin hemen ederdik :KK43:

Ben hepsini kullandım begenmedim NC mel de aldım duruyo Takmadim hic. Birtek quartzo ya bayıldım. .. sende ne var. Değişir iz bbelki hiç kullanmadiklarimdansa

Ben hepsini kullandım begenmedim NC mel de aldım duruyo Takmadim hic. Birtek quartzo ya bayıldım. .. sende ne var. Değişir iz bbelki hiç kullanmadiklarimdansa

Takip cikardim bende acik renkleri kendime yakistiriyorum bu ara nedense nc ocre ve nc cristal var ama cristalin koyu serisi aldigindan degil bnde aldigindan istemistim ama koyu oldugunu sobradan ogrendim ikiside gunluk kullanilabilir lensler dusunursen takas edelm bnmkide dolapta durucak oylece cunku

Takip cikardim bende acik renkleri kendime yakistiriyorum bu ara nedense nc ocre ve nc cristal var ama cristalin koyu serisi aldigindan degil bnde aldigindan istemistim ama koyu oldugunu sobradan ogrendim ikiside gunluk kullanilabilir lensler dusunursen takas edelm bnmkide dolapta durucak oylece cunku

Ben quartzoyu dusunuyosun sandim bugun herseyi anliyorum nc mellemi dusunuyosun nc mel bana cok koyu kacar xnm ya quartzo gibi opak bi renk istyrm

Anlamadim cnm ... quartzo mu istiosun sende NC crisytal mi var neyle takas etmek istiosun bende NC quartzo var yeni seri kullanmadim bende

Anlamadim cnm ... quartzo mu istiosun sende NC crisytal mi var neyle takas etmek istiosun bende NC quartzo var yeni seri kullanmadim bende

Sende begenirsen nc quartzoda olur cristaldi aklimdan gecen ama bendeki quartzo gibi gri mavi degilmis oyuzden merak ettim yesilse neden olmasin whatsaptn gondetym resim umarim sende bgnirsin

X