Kontakt Lens solotıca kullanan ela ve açık renk gözlü arkadaşlar yardım eder misiniz?

banueralp

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2007
526
4
41
merhaba arkadaşlar. yüzlerce lens deneyiminden sonra solotıca ları da denemeye karar verdim. yarın lenslerimi siperiş edicem. ne olur yardımcı olun. benim saçlar bal rengi gözlerim çok açık ela. beren saatin gözlerine çok yakın. hatta yaın bronzlaşınca yeşil oluyor. o derce yanii. ama bende mavi göz takıntısı var. bir çok markanın haresiz damarsız mavilerini kullandım . en dandik markada bile mavinin (açık mavi) çok dogal durdugunu sölüyorlardı. sanırım taban renk açık oldugu için. şimdi soloticalarda topazio ya bayıdım. ama nasıl duracak çok tereddutluyum. yarın sipariş vericem. ben böyle kedi gözü gibi çekici durmasını istiyorum. sizce topazio bende böyle dururmu. kullanan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim. hemen yarın siparişimi vericem çünkü. şimdiden sağolun:asigim:

canım, bizlerde topazio yeşile dönüyor.
su yeşili gibi
gözlerim bal rengi...
bende topazio...

am606p.jpg

çok sağol arkadaşım. resim için. acaba direk karşıdan çekilmiş resim varmı. benim gözler çok açık bir ela yeşilimsi yan i. arkadaşlarım okadar kızıyorki lens kullanmama. ama herkesin bir zaafı var işte:KK70: peki bu renkten memnunmusun arkadaşım.

benim en büyük korkum balık gözü gibi durmaları. ölü cansız durmaları acıkçası. böle bi problem yok sanırım bu lenslerde

birde tanıtım resimlerinde ne kadar mavi. sende resmen su yeşili. off yaaaa mavi dursa yaaaa

maşallah sana çok yakışmış. bayagı değiştiriyor göz rengini ve belirgin yani lensler. sen memnunmusun peki

pardon msjını şimdi gördüm. ay aslında begendim ama işte bendeki lanet olası maviş takıntısı:KK70: peki en belirgin mavi hangisi solotıcada. alttaki yeşili çıkarmıcak

aaaa bak bu resmi görmemiştim burda daha mavi duruyorrrrrr. ama sana ne kadar yakışmışşşşş. ukraynılara benziyosun. maşallah sana yahuuu

evet.ama soloticada tam mavi bende bulamıyorum.
azulu deneyeceğim tabii koyu galiba ama işi şansa bırakacağım artık..

o zaman ben topazio kullanıyım. onu sipariş edeyim. çünkü en azından sende duruşunu çok begendim. am kedi gözü gibi olmuş. güzel durmuş. ne yapıyım . başka markalarda istemiyorum. çünkü solotıca çok rahat bir lensmişşş. ben sabah takıp akşam çıkarıcaam. onun için rahatlık çok önemli

bak seninki tam bal rengi benimki daha koyu yeşilimsi. belki bende mavi durur:KK70::KK70::KK70: ümit dünyası işte

okypete gözlerin çok güzel canım. :nazar:
sağol canım.
o zaman ben topazio kullanıyım. onu sipariş edeyim. çünkü en azından sende duruşunu çok begendim. am kedi gözü gibi olmuş. güzel durmuş. ne yapıyım . başka markalarda istemiyorum. çünkü solotıca çok rahat bir lensmişşş. ben sabah takıp akşam çıkarıcaam. onun için rahatlık çok önemli

bence sendede hoş durur.
mavi olarak düşünmezsen eğer gerçekten çok güzel bir lens.
çok marka kullandım.
ama şu ana kadar denediğim en konforlu lens diyebilirim.
gerçekten gözde yok gibi....

çok teşekkürler. bende yarın siparişimi vericem. çarşamba takarım. hemen resim çekicem

X