Kontakt Lens Solotica hidrocharme veya natural colors ocre kullananlar

deborahh

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2011
31
0
merhaba arkadaşlar ben solotica nın hidrocharme ve n.c. serilerinin ocre lerini almak istiyorum ancak kararsız kaldım. Gözlerim koyu kahve.Rengi,komforu açısından kullananlar varsa öneri bekliyorum.

charm ocre renk olarak çok doğal ancak hareli olmasından kaynaklı benim gözüme büyük gelmişti. bombe yok lens inanılmaz rahat gözde 15 saat sorunsuz kalabiliyor. ancak gören herkes gözlerin gerçek mi lens mi diyordu. ki bu soruyu freshlook pure hazel kullanırken bile duymamıştım düşün ne kadar pörtlek olduğunu. sonuç olarak doğal değil ocreler. renk olarak bal rengi olduğu söylenemez açık askeri yeşil gibi bir şey. gözlerim koyu kahve bu arada. benim gözüme büyük geldi onun dışında çok severek kullanıyordum. nc ocre haresi daha ince olan sanırım onu deneyebilirim. ama sen bu tonlarda bir şey arıyorsan rainbow elite line hazel önerebilirim. çok doğal. tabii ki solotica cor ocre ye de bakabilirsin denemediğim için bir şey diyemeyeceğim.

çok teşekkür ederim cevap için :)bende n.c ların charmlardan daha doğal duracağını düşündüğüm için n.c almaya karar vermiştim ancak n.c. kullananlarda kayma problemi olduğunu okudum ve koyu kahve gözlerde n.c hareleri charm hareleri arasında fark yok denecek kadar az bir yoğunlukta olduğunu gördüm. ocre gercekten cok güzel ve doğal bir renk.sanırım tam karar vermek için biraz daha araştıracağımm.

merhaba, ben 4 ay önce falandı galiba veya 3 emin değilim,gözlerim koyu kahverengi charm ocre aldım her yönden memnunum renk olarak rahatlık olarak vs ama charm yani hareli olunca biraz fazla büyük gösterşyor galiba. cor daha ii durur gibi geliyor.

hidrocor da tam olarak içime sinmiyor haresiz oluşundan dolayı sanırım.nc ocre doğallık olarak gözüme daha güzel geliyor ama onda da kayma problemi olduğunu okudum birçok kişide.benim de gözlerim koyu kahve n.c. daha doğal durur sanırım?

ben de ocre almayı düşünüyorum arkadaşım,doğal olsun istiyorum,ama hangi seri nc mi karar veremedim.sen alırsan fikirlerini burda paylaşır mısın

tabi ki paylaşırım.ben sanırım nc ocre alıcam en doğal duran o ama kayma problemi var sanırım.risk alıp nc ocre almayı düşünüyorum.

kayma problemi yüzünden nc ocre almaktan vazgeçtim sanırım corları düşüneceğim...

cor serisi çok doğal,bende nc mel de cor mel de var ikisi de çok doğal ama nc mel daha iddialı çünkü bende kayma yapıyor biraz büyük geldi bana akşam ya da bol makyajlı olduğumda kullanıyorum nc melimi kayması belli olmuyor,ama günlük olarak cor serisi çok doğalmış onu anladım haresiz olmasına rağmen kendi gözünüzün haresi çok belirginse cor un üstünde hare oluşuyor çiğ durmuyor,eğer gözünüzün haresi çok belirginse ocre de hareli durabilir çiğ durmaz diye düşünüyorum,eğer alırsanız resmini paylaşırsanız çok güzel olur cor ocre resmi paylaşan arkadaş yok çünkü sitede

teşekkür ederim cevabınız için.aldığım zaman size ve diğer arkadaşlara fikir olması için mutlaka ekleyeceğim fotoğraf.gözlerimin haresi belirgin değil ama gözlerim koyu kahve gün ışığında orta kahve oluyor o zaman hare haliyle belirgin oluyor.eğer birazda olsa corlarda belli olursa hareler çok mutlu olurum :)

ben de aylardır lens araştırıyorum :)

Koyu kahve gözde en doğal Ocre oldugunu düşünuyorum kesinlikle.

site ismi vermicem ama malum yabancı video sitesinden ocre hidrocharme videolarını cok beğendım. bence alacaksan hidrocharme al. izledıgım videoda charm göze büyuk gelmemıstı.çok güzeldi. alırsan yada aldıysan burada foto paylaşırsan sevınırım...

bu arada en cok istediğim renk azul yada grafiti ancak ikisinde de pupil boşlugu geniş oldugu ıcın koyu kahve gözlerle hiç ama hiç kaynaşmamıslar (

Arkadaşım bombe yok inanılmaz rahat demişssin fakat sonrada düşününün nekadar pörtlek durduğunu demişssin, anlayamadım şimdi pörtlekmi değilmi?

cok cok dogal bi lens ama fazla dogal ,aama kullanamadım öyle şisesinde duruyor

Eklentiler

• $DSC05459.JPG
    4,4 KB · Görüntüleme: 787
  • $DSC05461.JPG
    12 KB · Görüntüleme: 1.471

corlarda harelerin pek belli old düsünümüorm kullanmıs biri olarak hafif belli oluo

kızlar merhaba..
lens optik isimli internet sitesinden bir çift natural colors ocre lens aldım ve kargo dün elime ulaştı.gözlerim normalde ela taktıgım zaman rengini açmak yerine bal rengine dönüştürdü keşke mel alsaymısım renk kararını yanlıs vermişim 1 yıl kullanımlı lenslerimi ve büyük boy bir şişe solisyonumu satıyorum lenslerden sadece sağ gözü açıp bir kere takıp çıkarttım ikisi de özel şişesinde ben solisyonuyla beraber toplam 199,98 tl ödedim isteyen arkadas olursa 100 TL ye hepsini kutusu ve faturasıyla göndericem iletişim için evrenal83@mynet.com adresime mail atabilirsiniz alan şimdiden güle güle kullansın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…