Soley İnn Otel - Ayvalık

MasterTur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2009
1.660
0

Soley Inn Otel - Ayvalık

Ayvalıkta deniz tutkunları için en ideal plaj olan Sarımsaklı Plajında, Denize sıfır konumda yer alan Soley Inn Otel, birçok tesisin aksine Herşey Dahil hizmetiyle Sizleri ağırlamayı bekliyor.En avantajlı fiyatlarla Tur On9da..

Otel Kategorisi 3 yıldızlı (Tur On9 değerlendirmesidir) olup otel Ayvalık-Sarımsaklıda, denize sıfır konumda yer almaktadır.

Toplam 52 oda kapasiteli tesiste; Açık Yüzme Havuzu, Çocuk Havuzu, Bahçe, Emanet Kasa, Bar, Tv Odası, ınternet, Restaurant, Araç Kiralama hizmetleri bulunmaktadır.

Herşey Dahil ( 09:00 - 22:00 ) hizmet sunan tesiste; Sabah Kahvaltısı ( 08:00 - 10:00 ) Açık Büfe, Öğle Yemeği ( 12:00 - 14:00 ), Snack ıkramlar, Akşam Yemeği ( 18:00 - 20:00 ), Yerli alkollü ve alkolsüz içecekler saat 09:00 - 22:00 arasında ücretsizdir.

En ekonomik fiyatlarla, 2010 Erken Rezervasyon Fırsatları başladı!
Fiyat Listesi için tıklayınız.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Son düzenleme:
merhaba
ben bu otele ağustos başı için turon9 dan rezervasyon yaptırdım.gerçi sarımsaklıyı biliyorum ve çok beğeniyorum ama otelle ilgili hiç haber yok.ööööle kuşlar gibi bekliyorum giden birileri olsa da yazsa diye ama hiç yorum yazan yok.giden varsa yorumlarını bekliyorummm lütfeeenn...

Ay bu otel balayı yaptığımız otel,
Evet çok küçük bi otel ama çok sıcak kanlı çalışanları vardı o zaman, insan kendini evind3eymiş gibi hissediyordu.
Tabi bundan 3 yıl önce

Vay be eski günlerim aklıma geldi.

2-9 ağustos 2010 da bu otele gittim.çok beğendiğimi söyleyemem ama kötü de değildi.sarımsaklıda deniz çok güzel ama tam oteller bölgesinde olduğundan plajın en kalabalık yerini kullanıyorsunuz.yemekler lezzetli ama çeşit az.üç çeşit ana yemek var zaten biri kesin makarna ya da pilav (hatta bazen ikisi birden).görevliler servis yapıyor kendim almayı tercih ederdim.salata çeşiti de az.tatlılar hep aynı şekerpare her gün vardı.içecekler güzel soda şişe soda, çay ve bitki çayları fena değil.bira iyidi başka alkol almadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…